Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1320 km
Yaklaşık Sefer Süresi
22-24s
En Son Satış
2 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Antalya Hakkında

Antalya otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde bulunan Antalya ilinde yer alır. Antalya, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 2.619.832 nüfusa sahip bir şehirdir. Türkiye’nin özellikle yaz sezonlarında bolca turist ağırladığı şehirlerden biri olan Antalya, doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlayabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Antalya ovasının coğrafi konumu ve jeolojik yapısı nedeniyle şehirde metro ve tren hatları bulunmamaktadır. Ancak hava ve karayolundan direkt otogara ulaşım sağlanabilir. Havayolunu tercih eden biri havalimanına indikten sonra otogara servis ve otobüs hizmetlerinden yararlanarak ulaşabilir. Ardından otogardan şehir merkezine de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Karayolu ile gelen biri ise özel araç veya otobüsleri tercih edebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Antalya otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Antalya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Antalya şehir merkezi arası 8,9 km’dir.

Belediye Otobüsü

Antalya otogarı, Antalya şehir merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine hareket eden otobüs hatları bulunmaktadır. Bunlar; 526, AC03, B35, B46A hatlarıdır.

Yolcu Servisi

Antalya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifleri arasında bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden servis hakkında bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulur. Yolculuk yaptığınız otobüs firmalarının otogardaki gişelerinden yolcu servis imkanı olup olmadığını öğrenebilirsiniz.

Minibüs

Antalya otogarı Yeni Doğan Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Minibüs çalışma saatleri 07:20 ile 21.30 arasında olduğu bilinir.

Taksi

Antalya otogarı il merkezine oldukça yakın bir alanda yer almaktadır. Antalya otogardan şehir merkezine otobüs ve minibüs dışında taksiyle de ulaşım sağlamak mümkündür. Bu ulaşımı 12 dakika gibi bir sürede gerçekleştirebilirsiniz. Hizmet bedeli olarak taksi ücreti 116,80 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Bingöl Hakkında

Bingöl yeni otogarı, şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Bingöl şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisleri, dolmuşlar vb. toplu taşıma araçları kullanılabilir. Ayrıca toplu taşıma ile ulaşımın kısıtlı olduğu yerlerde şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Bingöl iline uçak seyahati ile gelen yolcular çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Bingöl şehir merkezindeki ana duraklardan kalkan belediye otobüsleri ile kolay şekilde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca halk otobüsleri ile de Bingöl ilinde şehir içi ulaşım desteklenmektedir. Merkezden kalkan halk otobüsleri ile otogara yaklaşık 20 dakika içerisinde ulaşım sağlayabilirisiniz.

Yolcu Servisi

Bingöl şehir merkezinden otogara ücretsiz bir şekilde ulaşmak için otobüs firmasının yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Seyahat edeceğiniz otobüs firmasının şehir merkezindeki bilet satış ofisine ulaşarak oradan hareket eden otobüs firmasının servis aracına binip otogara ücretsiz ve kolay şekilde ulaşım sağlayabilirisiniz. Bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek şehir içindeki size en yakın bilet satış ofisinin nerede olduğunu öğrenebilir ve otobüs firmasının servis aracına gidebilirsiniz.

Minibüs

Bingöl’de şehir içi uzun mesafeli ulaşım sağlayan minibüsler veya dolmuşlar bulunmaktadır. Bingöl’de çevre mahallerden ve diğer ilçelerden şehir merkezine ya da otogara ulaşım için minibüs seçeneği kullanılabilir. Yarım saat aralıklarla hareket eden minibüsler çevre ilçelere ve illere de ulaşabilmektedir.

Taksi

Bingöl şehir merkezi ve otogar arası mesafe 6,6 kilometredir. Bingöl şehir merkezinden otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler merkezden otogara yaklaşık 10 – 14 dakika içinde ulaşabilirler. Şehir merkezindeki taksi duraklarına giderek veya bulunduğunuz konuma taksi çağırarak kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Bingöl şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 76 TL’dir.

Bingöl Havalimanından Otogara Ulaşım

Bingöl havalimanından otogara ulaşmak için taksi, özel servis taşımacılığı veya özel transfer hizmeti alarak otogara ve istediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz.  Bingöl Havalimanı ve otogar arası mesafe 12,5 kilometredir. Havalimanından otogara konforlu ve hızlı şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 17 – 20 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Bingöl havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 135 TL’dir. Ayrıca Bingöl Havalimanı ile şehir merkezi arası ulaşım hizmeti veren Güven Taşımacılık servis otobüsleri de kullanılabilir. THY’nin servis araçlarını kullanarak da otogara ulaşmanız mümkündür. Otobüslerin kalkış ve varış saati hakkında havalimanı içerisindeki danışmalara başvurularak bilgi alınabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

22-24 s Bingöl - Antalya
1320 KM 

Antalya Seferli Otobüs Firmaları

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır