Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Ankara (Aşti) Otogarı Hakkında

Ankara otogarı olan AŞTİ, şehir içi ve şehirlerarası seyahatin son derece pürüzsüz bir biçimde işlemesini sağlayan, Beştepe mahallesi içerisinde yer alan önemli bir merkezdir. Birden fazla hat, taşıma şekli ve Ankara otobüs firmaları içerisinde yer alan firmaların yazıhanelerinin yanında, AŞTİ içerisinde yemek ve diğer tüm ihtiyaçların karşılanması da mümkün olabilmektedir. Başkent Ankara, ülkemizin İzmir ve İStanbul ile birlikte en büyük ve önemli 3 şehrini oluşturmuşlardır. İç Anadolu Bölgesi’nin merkezinde yer alan Ankara, tarih boyunca bu özel konumu ve her noktaya yakın olup rahat bir biçimde savunulabilir yapısı sayesinde, tarih boyunca uygarlıklara ev sahipliği yapmış, cumhuriyetin kalesi olmayı başarmıştır. Toplamda 25 ilçeye sahip olan Ankara’nın nüfusu, 2022 yılı sonuçlarına göre 5.747.325 kişi olarak ölçülmüştür. 

Ankara Otogarından Merkeze Nasıl Gidilir?

Ankara Otogarı, her noktaya kolayca erişim sağlanması amacıyla merkezi bir konuma yerleştirilmiştir. Şehrin tüm toplu taşıma araçlarına son derece kolay bir şekilde ulaşılmasını sağlar. Ankaray hattını değerlendirerek metro yoluyla, şehir içi otobüsler ve minibüslerle, ticari taksiler ve özel araçlarla ve de AŞTİ özel servisleriyle birlikte, buradan tüm ilçelere rahatça erişilebilmektedir. 

Ankara Otogarından Merkeze Taksi İle Ulaşım

Başkent Ankara’nın en önemli taşımacılık ve seyahat noktalarından biri olan AŞTİ otogarı içerisinde, 24 saat hazır olan özel taksiler yer almaktadır. Hangi saatte vardığınız fark etmeksizin, şehir merkezi Kızılay Meydanı’na 37 ile 45 TL arası bir ücret ödeyerek taksi aracılığıyla hızlı bir biçimde ulaşabilirsiniz. 

Ankara Otogarından Merkeze Servis İle Ulaşım

AŞTİ Otogarı içerisinde, otobüs firmalarının özel servisleri yer almamaktadır. Ancak, farklı saat aralıkları aracılığıyla Ankara’nın tüm ilçelerine rahatça ulaşmanızı sağlayacak özel Belediye Hattı Servislerini değerlendirerek tüm noktalara geçiş yapabilirsiniz. 

Ankara Otogarından Merkeze Otobüs İle Ulaşım

AŞTİ, merkez noktada olması sayesinde her bölge ve ilçeye, civar köyler ve beldelere ve diğer şehirlere hızlı bir biçimde geçiş yapmanızı sağlayacak otobüs hatlarına sahiptir. Ankara otobüs bileti satın almanızın ardından Türkiye’nin her yerinden başkente ulaşabilir, daha sonra da pürüzsüz bir biçimde ilçeler veya merkezler arasındaki geçişlerinizin otobüsler aracılığıyla tamamlayabilirsiniz.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır