Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Adana Otogarı Hakkında

Adana otogarı, Türkiye’nin her bölgesinden, her dönemde yoğun bir biçimde ziyaret edilmekte olan ve popüler olmayı başarmış olan, Adana’nın Seyhan ilçesi içerisinde yer alan merkezi bir otogar olarak öne çıkmaktadır. Adana otobüs firmaları açısından dilediğinizi seçerek bulunduğunuz noktadan son derece rahat bir biçimde ulaşabileceğiniz şehri, dilediğiniz ziyareti gerçekleştirmek için değerlendirebilir ve kolaylıkla ulaşımınızın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. Ülkemizin en değerli gastronomik ve turistik noktaları arasında yer alan Adana, 2 milyonu aşkın popülasyonuyla Türkiye’nin en önemli büyük şehirleri arasında yer almaktadır. Çukurova’nın merkez noktalarından biri olan öne çıkan Adana, Türkiye’nin 6. büyük metropolitan ili olma özelliğini taşıyan ve tarih boyunca önemli roller edinmeyi başarmış olan şehirler arasında da yer almıştır. 

Adana Otogarından Merkeze Nasıl Gidilir?

Adana, büyüklüğü sayesinde rahat bir biçimde şehirlerarası ve şehir içi ulaşım imkanlarına sahip olan şehirlerimiz arasında yer almaktadır. Seyhan ilçesi, Adana’nın en büyük ilçesi olarak öne çıkarken, aynı zamanda otogarın da içerisinde bulunduğu bir merkez olarak öne çıkar. Adana Otogarı’ndan şehrin dilediğiniz noktasına ulaşabilmek için belediye otobüslerini, taksi veya dolmuşları kullanmayı tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda, 2010 yılında açılmış olan hizmet sayesinde metro ve hafif raylı sistem sayesinde şehir içi ulaşımı daha da kolay bir hale getirebilirsiniz.

Adana Otogarından Merkeze Taksi İle Ulaşım

Otogar içerisinde hazırda beklemekte olan taksiler aracılığıyla dilediğiniz ilçeye rahatlıkla erişebilir ve hızlı bir biçimde otogardan dilediğiniz noktaya erişmeyi tercih edebilirsiniz. Otogar içerisindne merkeze olan mesafeyi, toplamda yaklaşık olarak 50 TL’lik ücret sonucunda tamamlayabilirsiniz.

Adana Otogarından Merkeze Servis İle Ulaşım

Adana Otogarı içerisinde gerek otobüs firmalarının, gerekse de belediye otobüslerinin servisleri bulunmaktadır. Şehirlerarası yolculuğunuzu tamamlamanızın ardından hazırda beklemekte olan servisleri, saatlerini takip ederek şehir merkezine ulaşmak için kullanabilirsiniz.

Adana Otogarından Merkeze Otobüs İle Ulaşım

Belediye otobüslerini değerlendirerek, hızla şehir merkezine veya dilediğiniz ilçeye ulaşma fırsatını kolaylıkla değerlendirebilirsiniz. Adana otobüs bileti satın alıp şehre ziyaretinizi gerçekleştirebilmek için otogardan dilediğiniz belediye otobüsü servisini kullanarak ulaşımınızı son derece kolay bir biçime tamamlayabilirsiniz.

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır