Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Ordu varışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Ordu Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu ve Giresun, Karadeniz Bölgesi'nde yer alan iki şehrimizdir. Her iki şehir de doğal güzellikleri, tarihi dokuları ve yöresel lezzetleriyle ünlüdür. Ordu, Karadeniz kıyısında yer alan bir şehirdir. Doğal güzellikleri ile öne çıkan Ordu, yaylaları, şelaleleri ve dağlarıyla ünlüdür. Altınordu ilçesindeki Boztepe Tepesi, şehrin en popüler turistik yerlerinden biridir. Ayrıca, Ordu'nun Perşembe ilçesinde yer alan Perşembe Yaylası ve Kabadüz ilçesindeki Kabadüz Yaylası, ziyaretçilerin uğrak noktalarıdır. Şehirde ayrıca, Ordu Kalesi, Taşbaşı Kültür Parkı ve Gölköy İlçesi'ndeki 1453 Anıtı gibi tarihi ve kültürel yerler de ziyaret edilebilir. Giresun ise, Ordu'ya komşu bir şehir olup, doğal güzellikleri ve tarihi dokularıyla ünlüdür. Giresun Kalesi, şehrin simgesi konumundadır ve Karadeniz'in en eski kalelerinden biridir. Giresun adını dünya çapında duyurmuş fındık üretimi ile tanınır. Giresun'da ayrıca, Tirebolu ilçesindeki Gümüşhane Kapı Yaylası, Şebinkarahisar ilçesindeki Kale Kalesi, Espiye ilçesindeki Şahinkaya Kanyonu ve Yağlıdere ilçesindeki Aksu Deresi gibi doğal güzellikler de ziyaret edilebilir.

Ordu-Giresun havalimanı şehrin Hoşköy mahallesinde yer almaktadır.  Ordu-Giresun havalimanı ile Ordu-Giresun şehir merkezleri arası mesafe yaklaşık olarak 17 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Ordu-Giresun havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu-Giresun il merkezine ulaşabilirsiniz. Ordu-Giresun havalimanının çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Havalimanı yakını konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Havalimanının danışma bölümüne ulaşarak Ordu-Giresun havalimanından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Ordu-Giresun havalimanından, Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım sağlayabilen bazı otobüs firmalarının kendine ait servis hizmeti ile havalimanından şehir merkezine gitmek mümkündür. Havayolu firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen havayolu firmasının havalimanındaki danışma merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Ordu-Giresun havalimanı ve Ordu-Giresun şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 17 km’dir. Ordu-Giresun havalimanı yakınından binilen taksinin Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım ücreti 180 TL’dir. Havalimanı ve şehir merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 23 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

HAVAŞ

Havaş, Türkiye'de bir havaalanı servis şirketidir. Havaş, Türkiye'deki birçok büyük havalimanında yolcu taşımacılığı hizmetleri sunar. Havaş otobüsleri, yolcuları havalimanından kent merkezine veya kent merkezinden havalimanına taşır. Havaş otobüsleri, yolcuların bagajları için özel bölümlere sahiptir ve her bir yolcu için bir bagaj taşıma hakkı vardır. Ordu-Giresun havalimanından Havaş’ın hareket saatleri genellikle havalimanında en çok uçuş sağlayan havayolu şirketlerinin uçuş tarifelerine bağlıdır.  Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine araçlar her saat başı hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için havalimanı içerisindeki Havaş danışma departmanına uğrayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine mesafe fazla olduğundan, araç kiralayarak şehir merkezine ulaşım sağlamak uygun bir seçenek olabilir. Online ya da yüz yüze şekilde gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından, size tahsis edilen araba ile Ordu-Giresun havalimanından Ordu-Giresun şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ordu-Giresun Havalimanından Otogara Ulaşım

Ordu-Giresun havalimanı ile Ordu-Giresun otogarı arası mesafe yaklaşık olarak 16 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve Ordu-Giresun otogarına taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Konya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Selçuklu ilçesi sınırları içinde bulunan Konya Havalimanı, sivil-askeri kategoride bir havalimanıdır.  İç ve dış hat uçuş trafiğine açık olan Konya Havalimanı, Konya’ya ve çevre illere ulaşım için oldukça yoğun kullanılmaktadır. Havalimanında iç ve dış hatlar terminal binası ortak kullanılmaktadır. Terminalin içinde banka ATM’sinin dışında; araç kiralama ofisleri, uçak bekleme süresince vakit geçirebileceğiniz kafe ve farklı ürünler için satış noktaları bulunmaktadır.

Konya Havalimanına şehir merkezinden ulaşım için toplu taşıma araçlarını veya özel araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşan belediye otobüsü, HAVAŞ vb. toplu taşıma araçları veya taksi seçeneği ile merkezden havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden araç kiralama seçeneği ile de havalimanına ulaşım sağlanabilir.

Belediye Otobüsü

Konya’da havalimanı karşısındaki duraktan yolcu alan ve bindiren belediye otobüsü bulunmaktadır. 34-A, 43B, 54A, 103A, 111A numaralı otobüsler havalimanı durağından geçmektedir. 34-A, 43B, 103 ve 11A numaralı otobüslere Gaziler Derneği, 15 Temmuz Şehitler Durağı, Beşyol, Emniyet Müdürlüğü, Karayolları Cami, Ahi Evran Mesleki Eğitim Merkezi, Türk Yıldızları Parkı gibi merkezi duraklarda binebilir ve havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Konya’da bulunan yolcular otobüs duraklarında 34-A, 43B, 54A, 103A veya 111A numaralı otobüslerden birine binerek havalimanı durağında inebilir ve yaklaşık 500 metre yürüyerek havalimanına ulaşabilir.

Taksi

Taksiler, havaalanından şehir merkezine gitmenin en hızlı ulaşım türüdür. Konya şehir merkezi ve Konya Havalimanı arası mesafe yaklaşık 18 kilometredir. Konya şehir merkezinden havalimanına taksi seçeneği ile hızlı ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına hızlı ve konforlu şekilde taksi ile ulaşmak isteyen yolcular için Konya şehir merkezi ve havalimanı arası taksi ücreti ortalama 190 TL’dir.

HAVAŞ

Konya Havalimanı ve şehir merkezi arası ulaşım hizmeti veren HAVAŞ otobüs seferleri bulunmaktadır. Konya şehir merkezinden havalimanına ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım seçeneği olan HAVAŞ otobüsleri ile havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz.  Şehir merkezinden Selçuklu ilçesinde bulunan Konya Havalimanı'na ulaşmak için Anıt Meydanı'ndan kalkan HAVAŞ servislerini kullanabilirsiniz. Servisler Anıt, Fuar, Zafer, Alaaddin, Belediye, Sille Kavşağı, Kulesite, Aydınlıkevler ve Otogar güzergahını izleyerek Konya Havalimanı'na ulaşmaktadır. Konya şehir merkezinden HAVAŞ otobüs seferleri ile yolculuk yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Anıt Meydanı’ndan kalkış yapan HAVAŞ Otobüsleri’nin kalkış saatlerini HAVAŞ’ın internet sitesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca otobüslerin uçak hareket saatinden 2 saat önce şehir merkezinden hareket ettiğini de unutmamak gerekir.

Araç Kiralama

Havalimanındaki araç kiralama şirketlerinin şubelerini Konya şehir merkezinde araştırıp, bu araçlardan birini seçerek havalimanına ulaşmak kolay ve konforlu ulaşım yöntemidir.  Kendiniz için en uygun olan aracı seçip şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve seçmiş olduğunuz aracın havalimanındaki ofisine ulaşıp aracı teslim ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Konya Havalimanı ve şehir merkezinde bulunan araç kiralama acenteleri arasında EnterpriseBudgetAvisElit Car RentalGrs CarCar FleetSun Rent a CarCentral Rent a CarKoçak Oto KiralamaBarış Rent a CarDervish Oto KiralamaGüven Rent a CarÖzdemir Araç KiralamaSılam Oto KiralamaDoğanay Rent a CarErtur Rent a CarAyhan Oto KiralamaAvro Rent a CarAyef Araç KiralamaZeplin Rental yer almaktadır. 

Konya Otogarından Havalimanına Ulaşım

Konya otogarından havalimanına doğrudan gitmek için HAVAŞ servis otobüsleri kullanabilirsiniz. Uçak seferlerine göre hizmet veren otobüsler şehir merkezinde Anıt Meydanı’ndan hareket ederek Otogara uğrayıp yolcuları aldıktan sonra havalimanına ulaşmaktadır. Ayrıca Konya otogarında otobüs firmasının servis araçları ile şehir merkezine ulaşıp havalimanına ulaşan belediye otobüsüne aktarma yaparak havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogardan havalimanına ulaşmak için toplu taşıma araçları yerine taksi seçeneğini kullanarak da havalimanına ulaşım sağlayabilirsiniz. Konya otogarı ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 14 kilometredir. Otogar ve havalimanı arası taksi ücreti ortalama 150 TL’dir.

Sefer Bilgisi

6 saat 15 dk  Konya - Ordu
 

Ordu Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır