Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Kapadokya Havalimanı Hakkında

Nevşehir Kapadokya Havalimanı İç Anadolu’nun en değerli turistik noktalarından biri olan Kapadokya ve Ürgüp gibi noktaları rahatlıkla ziyaret etmek için değerlendirilen özel havalimanları arasında yer almaktadır. Dilediğiniz noktadan ve firmadan satın alabileceğiniz Nevşehir uçak bileti sayesinde avantajlı, güvenli ve süratli bir biçimde havalimanına rahatlıkla ulaşabilir ve buradan da aynı rahatlıkla dilediğiniz ilçe veya merkeze geçiş sağlayabilirsiniz. Havalimanında, 3000x45 metre boyutunda, 110 PCN mukavemetine sahip bir adet beton pist ve toplamda 5 uçak kapasitesine sahip bir adet de apron bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanı Nerede?

Nevşehir Kapadokya Havalimanı, Nevşehir şehir merkezine toplamda 26 kilometre uzaklıkta yer almaktadır. Kapadokya’ya olan yakınlığı sayesinde Kayseri Havalimanı yerine bu bölgeye gidenlerin sıklıkla tercih ettiği havalimanı, Kapadokya bölgesi içerisinde yer alan Tuzköyü mevkii üzerinde yer almaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanına Ulaşım Nasıl Sağlanır?

Kapadokya Havalimanı’ndan, Nevşehir şehir merkezine de Ürgüp veya Kapadokya gibi sıklıkla ziyaret edilmesi tercih edilen noktalara da karayolu aracılığıyla ulaşmak oldukça rahat ve pürüzsüz bir biçimde tamamlanabilmektedir. Doğrudan belediye otobüsleri veya minibüsler gibi tercihler bulunmamaktadır. Ancak VIP transfer, kralık araç veya taksi gibi seçeneklerle havalimanına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda, Nevşehir Kapadokya Havalimanı’na uçuş sağlayan Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet firmalarının özel servisleri de yer almaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanının Özellikleri Nelerdir?

Ulaşımın kolay bir biçimde tamamlanmasını sağlayan havalimanları arasında yer almaktadır. Banka, bilet, ATM, sağlık merkezleri gibi ihtiyaç gidermeyi sağlayan servislerin yanında, terminal içerisinde kafeterya ve restoranlar da yer almaktadır. Araç otoparkı sayesinde rahat bir kullanım alanı sağlayan Nevşehir Kapadokya Havalimanı içerisinde VIP salonlar da bulunmaktadır.

Nevşehir Kapadokya Havalimanına Hangi Şirketler Uçuyor?

İStanbul, Antalya, İzmir ve Ankara’da yer alan havalimanlarından doğrudan ve aktarmasız uçuş sağlayan Anadolu Jet, Türk Hava Yolları ve Pegasus Havayolları aracılığıyla dilediğiniz vakit ve planlara uygun olacak bir biçimde Nevşehir uçak bileti seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Yılın her günü rahatlıkla biletinizi satın alarak ulaşabileceğiniz Nevşehir Kapadokya Havalimanı'nda, firmaların sağladığı servislerle birlikte merkeze, Avanos’a, Ürgüp’e veya Kapadokya’ya da rahatlıkla geçiş yapabilirsiniz.

Kapadokya Havalimanı Havalimanı Konumu

Kapadokya Havalimanı Uçak Firmaları

Anadolu Jet
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır