Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta, Türkiye'nin güneybatısındaki Akdeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Şehir, Akdeniz kıyısından yaklaşık 130 kilometre içeride, dağlık bir bölgede bulunur ve Toros Dağları'nın güney eteklerinde yer alır. Isparta, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Şehrin etrafı dağlarla çevrili olduğu için, doğa yürüyüşleri, trekking ve dağcılık için harika bir yerdir. Ayrıca şehir, güzel gölleri, nehirleri ve doğal parkları ile de ünlüdür. Özellikle, Kovada Gölü ve Eğirdir Gölü, ziyaretçilerin en sevdiği yerlerden biridir. Tarihi açıdan, şehirde pek çok antik kent bulunmaktadır. Bunlar arasında Antiocheia Pisidia, Barlaam Manastırı, Ayazmana Manastırı, İslamköy ve İncirhan köyü yer alır. Ayrıca, şehirde birçok Osmanlı dönemi eseri de bulunur. Bunlar arasında Süleyman Demirel Köprüsü, Handere Köprüsü ve Isparta Kalesi sayılabilir.

Süleyman Demirel havalimanı şehrin Gölbaşı mahallesinde yer almaktadır.  Süleyman Demirel havalimanı ile Isparta şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 28 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ve metro ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Süleyman Demirel havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Isparta il merkezine ulaşabilirsiniz. Süleyman Demirel havalimanının çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Havalimanı yakını konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 52 numaralıdır. Havalimanının danışma bölümüne ulaşarak Süleyman Demirel havalimanından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Süleyman Demirel havalimanından, Isparta şehir merkezine ulaşım sağlayabilen bazı otobüs firmalarının kendine ait servis hizmeti ile havalimanından şehir merkezine gitmek mümkündür. Havayolu firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen havayolu firmasının havalimanındaki danışma merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Süleyman Demirel havalimanı ve Isparta şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 28 km’dir. Süleyman Demirel havalimanı yakınından binilen taksinin Isparta şehir merkezine ulaşım ücreti 435 TL’dir. Havalimanı ve şehir merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 37 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 16 TL’dir.

HAVAŞ

Havaş, Türkiye'de bir havaalanı servis şirketidir. Havaş, Türkiye'deki birçok büyük havalimanında yolcu taşımacılığı hizmetleri sunar. Havaş otobüsleri, yolcuları havalimanından kent merkezine veya kent merkezinden havalimanına taşır. Havaş otobüsleri, yolcuların bagajları için özel bölümlere sahiptir ve her bir yolcu için bir bagaj taşıma hakkı vardır. Süleyman Demirel havalimanından Havaş’ın hareket saatleri genellikle havalimanında en çok uçuş sağlayan havayolu şirketlerinin uçuş tarifelerine bağlıdır.  Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine araçlar her saat başı hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için havalimanı içerisindeki Havaş danışma departmanına uğrayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine mesafe fazla olduğundan, araç kiralayarak şehir merkezine ulaşım sağlamak uygun bir seçenek olabilir. Online ya da yüz yüze şekilde gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından, size tahsis edilen araba ile Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süleyman Demirel Havalimanından Otogara Ulaşım

Süleyman Demirel havalimanı ile Isparta otogarı arası mesafe yaklaşık olarak 26,5 km’dir. Isparta otogarı şehrin Bahçelievler mahallesinde yer almaktadır. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve Isparta otogarına taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Sefer Bilgisi

1 saat 15 dk  İstanbul - Isparta
 

Isparta Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır