Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta, Türkiye'nin güneybatısındaki Akdeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Şehir, Akdeniz kıyısından yaklaşık 130 kilometre içeride, dağlık bir bölgede bulunur ve Toros Dağları'nın güney eteklerinde yer alır. Isparta, tarihi dokusu ve doğal güzellikleri ile ünlüdür. Şehrin etrafı dağlarla çevrili olduğu için, doğa yürüyüşleri, trekking ve dağcılık için harika bir yerdir. Ayrıca şehir, güzel gölleri, nehirleri ve doğal parkları ile de ünlüdür. Özellikle, Kovada Gölü ve Eğirdir Gölü, ziyaretçilerin en sevdiği yerlerden biridir. Tarihi açıdan, şehirde pek çok antik kent bulunmaktadır. Bunlar arasında Antiocheia Pisidia, Barlaam Manastırı, Ayazmana Manastırı, İslamköy ve İncirhan köyü yer alır. Ayrıca, şehirde birçok Osmanlı dönemi eseri de bulunur. Bunlar arasında Süleyman Demirel Köprüsü, Handere Köprüsü ve Isparta Kalesi sayılabilir.

Süleyman Demirel havalimanı şehrin Gölbaşı mahallesinde yer almaktadır.  Süleyman Demirel havalimanı ile Isparta şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 28 km’dir. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ve metro ile şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Süleyman Demirel havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Isparta il merkezine ulaşabilirsiniz. Süleyman Demirel havalimanının çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Havalimanı yakını konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 52 numaralıdır. Havalimanının danışma bölümüne ulaşarak Süleyman Demirel havalimanından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Süleyman Demirel havalimanından, Isparta şehir merkezine ulaşım sağlayabilen bazı otobüs firmalarının kendine ait servis hizmeti ile havalimanından şehir merkezine gitmek mümkündür. Havayolu firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen havayolu firmasının havalimanındaki danışma merkezine ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Taksi

Havalimanından şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Havalimanından şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Süleyman Demirel havalimanı ve Isparta şehir merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 28 km’dir. Süleyman Demirel havalimanı yakınından binilen taksinin Isparta şehir merkezine ulaşım ücreti 435 TL’dir. Havalimanı ve şehir merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 37 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 16 TL’dir.

HAVAŞ

Havaş, Türkiye'de bir havaalanı servis şirketidir. Havaş, Türkiye'deki birçok büyük havalimanında yolcu taşımacılığı hizmetleri sunar. Havaş otobüsleri, yolcuları havalimanından kent merkezine veya kent merkezinden havalimanına taşır. Havaş otobüsleri, yolcuların bagajları için özel bölümlere sahiptir ve her bir yolcu için bir bagaj taşıma hakkı vardır. Süleyman Demirel havalimanından Havaş’ın hareket saatleri genellikle havalimanında en çok uçuş sağlayan havayolu şirketlerinin uçuş tarifelerine bağlıdır.  Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine araçlar her saat başı hareket etmektedir. Ayrıntılı bilgi için havalimanı içerisindeki Havaş danışma departmanına uğrayabilirsiniz.

Araç Kiralama

Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine mesafe fazla olduğundan, araç kiralayarak şehir merkezine ulaşım sağlamak uygun bir seçenek olabilir. Online ya da yüz yüze şekilde gerçekleştirebileceğiniz kiralama işleminin ardından, size tahsis edilen araba ile Süleyman Demirel havalimanından Isparta şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Süleyman Demirel Havalimanından Otogara Ulaşım

Süleyman Demirel havalimanı ile Isparta otogarı arası mesafe yaklaşık olarak 26,5 km’dir. Isparta otogarı şehrin Bahçelievler mahallesinde yer almaktadır. Havalimanının hemen dışında bulunan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanında taksi bulabilir ve Isparta otogarına taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak havalimanından şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Erzurum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Erzurum Havalimanı; sivil kategoride olup, Erzurum ile Aziziye ilçe sınırları arasındadır. 1966’da askeri tesis olarak açılan havaalanı 1993 yılında, uluslararası tarifesiz seferlere açılmış, 2005 yılında ise yeni terminal binasında hizmet vermeye başlamıştır.  Yüzölçümü (m2) bakımından; Antalya, İstanbul ve İzmir’den sonra Türkiye’nin 4.büyük havalimanıdır. 24 saat açık olan Erzurum Havalimanı'ndan Türkiye'nin büyük şehirlerine uçak seferleri bulunmaktadır. Havalimanı 14 Adet uçak parkına sahiptir. Uçakların daha güvenli iniş yapmasını sağlayan ILS cihazı da mevcuttur. Havalimanında 530 araçlık park yeri olup, 24 saat ulaşıma açık bulunmaktadır.

Erzurum şehir merkezinden Erzurum Havalimanına ulaşım, havalimanına ulaşım hizmeti veren çeşitli ulaşım araçları ile kolay ve çok çeşitlidir. Erzurum şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Erzurum Büyükşehir Belediyesi’nin havalimanına ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri veya yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca taksi ve araç kiralama seçeneğini kullanarak da konforlu şekilde havalimanına ulaşım mümkündür.

Belediye Otobüsü

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, uçak saatlerine göre İstasyon Meydanı'ndan başlayarak şehir merkezinden havalimanına otobüs seferleri düzenlemektedir. Havalimanına ulaşan otobüs seferleri ile şehir merkezinden havalimanına yaklaşık 20 dakikada ulaşabilirsiniz. Erzurum’un herhangi bir yerinden toplu taşıma yoluyla havaalanına ulaşmak istiyorsanız, öncelikle şehir merkezi olarak bilinen İstasyon Meydanı’na gelmeniz gerekir. Erzurum’da G11 Palandöken – İstasyon, D2 Canlı Hayvan Pazarı – İstasyon, B4 Yeni Hayvan Pazarı – İstasyon, B5 Söğütlü – İstasyon,  G4/A Atatürk Üniversitesi – İstasyon, G12 Konaklı – İstasyon, K9 Çiftlik Mahallesi – İstasyon otobüs hatları ile İstasyon Meydanı’na ulaşıp buradan havalimanına ulaşan otobüs seferlerine binebilirsiniz. Buradan havalimanına ulaşan otobüslerin güzergahları ise şöyledir: İstasyon Meydanı, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız Meslek Lisesi, Belediye, EBŞ Belediye Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, Oto Terminal, Havaalanı. Havalimanına ulaşan otobüs seferi uçak saatinden 2 saat öncesinden hareket etmektedir.

Yolcu Servisi

Erzurum Havalimanı’na ulaşım sağlayan, HAVAŞ gibi bir özel servis bulunmasa da, şehir merkezinden havalimanına, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Toplu Taşıma Müdürlüğü tarafından düzenlenen servis seferlerinden faydalanabilirsiniz. Havalimanına ulaşan servisler uçak saatinden 2 saat öncesinden hareket etmektedir. Havalimanına ulaşan servis araçlarının kalkış yeri İstasyon Meydanı olarak bilinmektedir. İstasyon Meydanı’ndan kalkan servisler, sırayla, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız Meslek Lisesi, Belediye, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, Otobüs Terminali istasyonlarını takip ederek Erzurum Havalimanı’na ulaşmaktadır.

Taksi

Erzurum şehir merkezi ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 12 kilometredir.  Erzurum şehir merkezinden havalimanına taksi seçeneği ile hızlı ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına hızlı ve konforlu şekilde taksi ile ulaşmak isteyen yolcular için Erzurum şehir merkezi ve havalimanı arası taksi ücreti 195 TL’dir.

Araç Kiralama

Erzurum şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için araç kiralama hizmetini kullanabilirsiniz. İster Palandöken taraflarında, ister şehrin merkezine yakın bölgelerde, rahatlıkla ulaşabileceğiniz firma mevcuttur. Havalimanındaki araç kiralama şirketlerinin şubelerini Çanakkale şehir merkezinde araştırıp, bu araçlardan birini seçerek havalimanına ulaşmak kolay ve konforlu ulaşım yöntemidir.  Kendiniz için en uygun olan aracı seçip şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve seçmiş olduğunuz aracın havalimanındaki ofisine ulaşıp aracı teslim ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Erzurum Otogarından Havalimanına Ulaşım

Erzurum otogarından havalimanına ulaşmak için öncelikle İstasyon Meydanı’na ulaşmanız gerekir. Erzurum otogarından bilet aldığınız otobüs firması ile iletişime geçerek servis aracı ile veya otogar içersindeki danışmalara başvurarak minibüslerin kalkış yerini öğrenerek İstasyon Meydanı’na ulaşabilirsiniz. Ayrıca otogardan geçen K4 numaralı otobüs ile İstasyon Meydanı yakınında inebilir ve buradan hareket edecek olan servis araçlarına binip havalimanına ulaşabilirsiniz. İstasyon Meydanı’ndan kalkan servisler, sırayla, Gez Mahallesi, Hastaneler Caddesi, Kız Meslek Lisesi, Belediye, Erzurum Büyükşehir Belediyesi Spor Tesisleri, Erzurum Teknik Üniversitesi, Otobüs Terminali istasyonlarını takip ederek Erzurum Havalimanı’na ulaşmaktadır.

Sefer Bilgisi

7 saat 55 dk  Erzurum - Isparta
 

Isparta Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır