Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Van varışlı uçak biletleri

 Popüler Van kalkışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Bodrum Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Muğla’nın Bodrum ile Milas beldelerinde yer almasından dolayı Milas-Bodrum adını almış olan havalimanında iç ve dış hatlar olmak üzere iki terminal bulunmaktadır. Bodrum’dan 32 km, Muğla’dan 76 km, Didim’den 82 km ve Milas’tan 12 km uzaklıkta yer alan havalimanı, Türkiye’nin en çok tercih edilen turistik yerlerine yakın bir konumda bulunmasından dolayı havalimanının yolcu trafiği de oldukça fazla olmaktadır.

Milas - Bodrum Havalimanına şehir merkezinden ulaşım için toplu taşıma araçlarını veya özel araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Şehir merkezinden havalimanına ulaşan belediye otobüsü, HAVAŞ vb. toplu taşıma araçları veya taksi seçeneği ile merkezden havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden araç kiralama seçeneği veya otobüs firmalarının havalimanına transfer hizmeti ile de havalimanına ulaşım sağlanabilir.

Belediye Otobüsü

Milas - Bodrum Havalimanına ulaşan MUTTAŞ Havalimanı otobüsleri bulunmaktadır. Bodrum’un merkezi ile Muğla il merkezinden Milas - Bodrum Havalimanı’na gitmek için Muğla Büyükşehir Belediyesi’nin havalimanı otobüslerini kullanabilirsiniz. Muğla’da 48-22 ve 48-24 numaralı otobüsler Milas – Bodrum Havalimanına ulaşım sağlamaktadır. 48-22 numaralı otobüsler il merkezi Menteşe’de Muğla otogarından hareket edip havalimanına ulaşmaktadır. 48-22 numaralı otobüs Menteşe Otogar, Dentalp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bayır Tarım Kredi Kooperatif Önü, Yatağan Otogar, Milas Üçyol duraklarından geçip havalimanına ulaşmaktadır. 48-24 numaralı otobüsler ise Bodrum ilçe merkezinde yer alan Bodrum otogarından hareket ederek havalimanına ulaşmaktadır. 48-24 numaralı otobüs Bodrum Otogar, Güvercinlik Merkezindeki Jet Migros Önü duraklarından geçerek havalimanına ulaşım sağlamaktadır.

Yolcu Servisi

Bodrum’un merkezinden Milas Bodrum Havalimanı’na üç havayolu şirketinin servisleriyle ulaşım mümkündür. Atlas Global, Pegasus ve Onur Air’e ait ücretsiz servisler Bodrum otogarından hareket ederek havalimanına ulaşım sağlamaktadır.

Taksi

Milas – Bodrum Havalimanı;  Bodrum'a 32 km, Milas'a 12 km, Muğla şehir merkezine 76 km mesafede konumlanmıştır.  Toplu taşıma araçları ile Milas otogarına ulaşıp buradan taksi ile havalimanına ulaşım, yaygın ve pratik ulaşım yöntemidir.  Milas merkez ve havalimanı arası taksi ücreti 248 TL’dir. 

HAVAŞ

Milas – Bodrum Havalimanı ve şehir merkezi arası ulaşım hizmeti veren HAVAŞ otobüs seferleri bulunmaktadır. Milas – Bodrum şehir merkezinden havalimanına ulaşımda en çok tercih edilen ulaşım seçeneği olan HAVAŞ otobüsleri ile havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Bodrum şehir merkezinden Milas Bodrum Havalimanı’na ulaşım için Bodrum ilçe terminalinde bulunan HAVAŞ otobüs seferlerini kullanabilirsiniz. Türk Hava Yolları ile anlaşmalı olan HAVAŞ otobüsleri ile havalimanından Bodrum şehir merkezinden yaklaşık 50 dakika da ulaşılabilirsiniz. HAVAŞ otobüslerini kullanarak Bodrum Otogar - Torba Kavşağı - Güvercinlik Metro duraklarından otobüslere binerek havalimanına ulaşılabilirsiniz.

Araç Kiralama

Havalimanındaki araç kiralama şirketlerinin şubelerini Muğla il merkezinde araştırıp, bu araçlardan birini seçerek havalimanına ulaşmak kolay ve konforlu ulaşım yöntemidir.  Kendiniz için en uygun olan aracı seçip şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve seçmiş olduğunuz aracın havalimanındaki ofisine ulaşıp aracı teslim ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz. Milas – Bodrum Havalimanında Sixt, Avis, Budget, Hertz, Garenta, Europcar, Billet, Vapora şirketlerinin büroları bulunmaktadır.

Muğla Otogarından Havalimanına Ulaşım

Muğla otogarında inen yolcular öncelikle otobüs firmasının havalimanına ulaştıran yolcu servislerinin olup olmadığını bilet aldığı otobüs firması ile iletişime geçerek öğrenebilir. Muğla otogarından havalimanına kolay şekilde ulaşmak isteyen yolcular için 48-22 numaralı otobüsler il merkezi Menteşe’de Muğla otogarından hareket edip havalimanına ulaşmaktadır. 48-22 numaralı otobüs Menteşe Otogar, Dentalp Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Bayır Tarım Kredi Kooperatif Önü, Yatağan Otogar, Milas Üçyol duraklarından geçip havalimanına ulaşmaktadır. MUTTAŞ otobüsleri, Muğla Şehirlerarası Otobüs Terminali 1. Kat 7 No’lu perondan hareket etmektedir.  Muğla’da Bodrum otogarında inen yolcular ise havalimanına ulaşım için otogardan hareket eden HAVAŞ otobüslerini tercih edebilir. Milas otogarında inen yolcular ise yine otogardan havalimanına ulaşan belediye otobüslerine binerek kolay şekilde havalimanına ulaşabilir. 

Sefer Bilgisi

6 saat 15 dk  Bodrum - Van
 

Van Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır