Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

 Popüler Adıyaman kalkışlı uçak biletleri

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Havalimanından Adıyaman Şehir Merkezine Ulaşım

Adıyaman Havalimanı Adıyaman iline bağlı olan ve Adıyaman il merkezine yaklaşık 21 km mesafede bulunan bir havalimanıdır. Adıyaman şehir merkezine gitmek üzere Adıyaman Havalimanından ayrılacak olan yolcuların değerlendirebileceği birden fazla ulaşım seçeneği bulunur. Adıyaman Havalimanı ile Adıyaman şehir merkezi arasındaki mesafenin pek az olduğu söylenemez. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma aracı kullanmaları durumunda aktarma yapmaları gerekebilir.  

Belediye Otobüsü

Şehirler arası seyahat ettikten sonra Adıyaman Havalimanı'na ulaşım sağlayan ve havalimanından şehir merkezine gidecek olan yolcular havalimanından hareket eden toplu taşıma araçlarını kullanabilirler. Ancak havalimanından Adıyaman Belediyesi’ne ait olan belediye otobüsleri yerine yolcu servisleri ve ilçe minibüsleri hareket eder. Bu nedenle toplu taşıma araçlarını kullanacak olan yolcuların havalimanına uğrayan ilçe minibüslerini ya da havalimanıyla şehir merkezi arasında hizmet veren yolcu servislerini kullanmaları gerekir. Otobüs kullanmak isteyen yolcular ise havalimanından hareket eden BAY-TUR otobüslerini kullanarak aktarmasız şekilde havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Yolcu Servisi  

Adıyaman Havalimanında yolcular için hazır bekleyen ve uçakların hareket saatlerine bağlı olarak hizmet veren yolcu servislerini kullanarak havalimanından şehir merkezine aktarmasız ulaşım sağlanabilir. Veka Turizm şirketine ait olan yolcu servisleri aracılığıyla Adıyaman şehir merkezindeki her yere ulaşım sağlamak mümkündür. Yolcu servisleri giriş ve çıkış kapılarının önünde hazır durumda beklediği için havalimanına ulaşım sağlayan yolcuların doğrudan servislerin kalkış noktasına giderek servislere binmeleri mümkündür. 

Minibüs

Adıyaman havalimanına ulaşım sağlayan ilçe minibüsleri aracılığıyla Adıyaman şehir merkezine gidilebilir. Adıyaman ilinin en büyük ülkesi olan Kâhta ilçesiyle Adıyaman il merkezi arasında hizmet veren ilçe minibüslerini kullanan yolcular havalimanından yola çıkarak aktarma yapmaya gerek kalmadan Adıyaman şehir merkezine varabilirler. Adıyaman - Kâhta arasında hizmet veren minibüsler Kâhta ilçesinden yola çıkarak havalimanına ulaşım sağlar ve buradan yolcu aldıktan sonra Adıyaman şehir merkezine gider. Bunun için havalimanına ulaşım sağlayan yolcuların minibüs kullanmak istemeleri durumunda Kâhta minibüslerinin hangi noktada durduğunu öğrenmeleri ve havalimanına ulaşım sağladıktan sonra o noktada beklemeleri gerekir. Minibüsü kaçırmamak için havalimanına ulaşım sağlamadan önce firma yetkilileriyle iletişime geçmek ve minibüsün hangi saatte havalimanında olacağını öğrenmek önemlidir.

Taksi

Adıyaman şehir merkeziyle Adıyaman Havalimanı arasında yaklaşık 21 km mesafe bulunduğundan Adıyaman Havalimanından taksi tutarak Adıyaman şehir merkezine ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi yarım saattir. Adıyaman Havalimanından taksi tutarak Adıyaman şehir merkezine ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 330 TL’dir.

Araç Kiralama

Adıyaman Havalimanına ulaşım sağladıktan sonra araç kiralama hizmetinden yararlanmak ve kiralık araçla şehir merkezine varmak mümkündür. Havalimanına ulaşım sağladıktan sonra araç kiralamak isteyen yolcuların AVIS firması ile iletişime geçmeleri gerekir. Firmanın web sitesine giren yolcular web sitesi üzerinden araç kiralayabilir ya da web sitesine girerek firmanın numarasını aldıktan sonra firmayla iletişime geçebilirler. Adıyaman Havalimanından araç kiralamak isteyen yolcular 450 TL’den başlayarak 600 TL’ye kadar çıkan fiyatlara göz atabilir ve bütçelerine uygun olan aracı seçtikten sonra tek tıkla araç kiralama hizmetinden yararlanabilirler. Araç kiralama hizmetinden her saatte faydalanmak mümkün olduğu için yolcuların herhangi bir saatte bu hizmetten yararlanmaları da mümkündür.

Havalimanından Otogara Ulaşım  

Adıyaman Havalimanı ile Adıyaman Otogarı arasında yaklaşık 18 km mesafe bulunur. Adıyaman Havalimanından yola çıkarak Adıyaman Otogarına ulaşım sağlayacak olan yolcuların tahmini varış süreleri 25 dakikadır. Adıyaman Havalimanından otogara gidecek olan yolcular minibüs, taksi, yolcu servisi ve otobüs gibi ulaşım seçeneklerini değerlendirebilirler.

Alanya Şehir Merkezinden Havalimanına Ulaşım

Gazipaşa-Alanya Havalimanı, Antalya'nın Gazipaşa ilçesinde hizmet veren bir havalimanıdır. Gazipaşa-Alanya Havalimanı’ndan iç ve dış hatlarda toplam 16 havayolu şirketiyle 12 ülkede 37 destinasyona uçuş gerçekleşmektedir. Türkiye’nin altından karayolu geçen ilk havalimanı olma özelliği taşıyan Gazipaşa – Alanya Havalimanı’nın Alanya’nın merkezi ile arasında 40 kilometre bulunuyor. 2009 yılında uçuş trafiğine başlayan havalimanı sivil kategoride hizmet ediyor. Farklı kapasitelerde yolcu uçaklarının inebileceği ebatlarda olan havalimanında yurt içi ve yurt dışı seferler düzenlenmektedir. Antalya'nın doğusunda Alanya ve Anamur'un ortasında konumlanan havalimanı yaz aylarında artan yolcu trafiğine sahiptir.

Alanya şehir merkezinden Gazipaşa Havalimanına ulaşım, çeşitli ulaşım araçları ile kolay ve çok çeşitlidir. Alanya şehir merkezinden Gazipaşa Havalimanına ulaşım için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilirsiniz. Alanya şehir merkezinden Gazipaşa Havalimanına ulaşan HAVAŞ otobüsleri, taksi ve araç kiralama seçeneklerini kullanarak şehir merkezinden havalimanına kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Alanya otogarında inen yolcular çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak Gazipaşa Havalimanına pratik şekilde ulaşabilir.

HAVAŞ

Gazipaşa Havalimanı’na yolcu taşıma hizmeti veren HAVAŞ otobüs servisleri bulunmaktadır. Alanya şehir merkezinden Gazipaşa Havalimanına ulaşmanın en kolay yollarından biri HAVAŞ otobüs seçeneğini kullanmaktadır. Alanya’dan Gazipaşa Havalimanına ulaşan HAVAŞ otobüslerinin kalkış noktası Alanya otogarıdır. Alanya otogar durağından hareket eden HAVAŞ otobüsleri, otogar durağından sonra Tosmur Belediyesi’nin önünden geçiyor ve Kargıcak Dinler Otel, Tosmur Kavşağı, Metro Kavşağı, Tespo Önü, Ticaret Odası Önü, Mahmutlar Belediye Kavşağı’ndan da yolcularını alarak, Gazipaşa Havalimanı’na varıyor. Gazipaşa Havalimanına ulaşmak isteyen yolcular HAVAŞ otobüsleri ile yaklaşık 60 dakika yolculuktan sonra havalimanına ulaşabilirler.

Özel Araç

Alanya şehir merkezinden havalimanına ulaşmak için toplu taşıma araçlarına alternatif olarak özel araç seçeneği kullanılabilir. Özel aracınızla Alanya ilçe merkezinden Mersin-Antalya Yolu/D400 karayolu üzerinden güneydoğu yönünde tabelaları takip ederek yaklaşık 45-50 dakika sonra Gazipaşa Havalimanına ulaşabilirsiniz.

Taksi

Alanya şehir merkezindeki taksiler havalimanına ulaşmak için kullanılabilir. Alanya şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde havalimanına ulaşmak isteyenlerin ilk tercihlerinden olan taksiler, şehir merkezinde 24 saat ulaşım hizmeti vermektedir. Alanya şehir merkezinden veya ilçelerinden konforlu ve hızlı şekilde havalimanına ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Alanya şehir merkezi ile Gazipaşa Havalimanı arası mesafe yaklaşık 35 kilometredir. Alanya şehir merkezinden havalimanına ulaşımda taksi tercih edenler için Alanya şehir merkezi ile havalimanı arası taksi ücreti 300 TL’dir.

Araç Kiralama

Alanya şehir merkezinde ve Antalya genelinde çok sayıda araç kiralama şirketi bulunmaktadır. Havalimanındaki Rent Go, Garenta Rent a Car ve Aytucar şirketlerinin şubelerini Alanya şehir merkezinde araştırıp, bu araçlardan birini seçerek havalimanına ulaşmak kolay ve konforlu ulaşım yöntemidir.  Kendiniz için en uygun olan aracı seçip şehir merkezinden havalimanına ulaşımınızı gerçekleştirebilir ve seçmiş olduğunuz aracın havalimanındaki ofisine ulaşıp aracı teslim ederek yolculuğunuzu tamamlayabilirsiniz.

Alanya Otogarından Havalimanına Ulaşım

Alanya otogarından Gaziosmanpaşa Havalimanına ulaşan çeşitli ulaşım araçları bulunmaktadır. Alanya otogarında inen yolcular Alanya otogarı yanı Göçmentürk Petrol Ofisi'nin oradan hareket eden HAVAŞ otobüsleri ile Gazipaşa Havalimanı'na ulaşımını sağlayabilir. Haftanın yedi günü belirli aralıklarla ulaşım hizmeti veren HAVAŞ otobüsleri ile yaklaşık 60 dakikada havalimanına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca Alanya otogarı içerisindeki danışmalara başvurarak otogar içerisindeki minibüslerden birine binip havalimanı yakınında inmeniz mümkündür. Alanya otogarı ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 40 kilometredir. Alanya otogar ve havalimanı arası taksi ücreti ise yaklaşık 500 TL’dir.

Sefer Bilgisi

3 saat 2  Alanya - Adıyaman
 

Adıyaman Seferli Uçak Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır