Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
1 saat 1 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 sefer
Popüler Otobüs Firması

Sinop Hakkında

Sinop, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Yaklaşık 36.000 nüfusa sahiptir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Sinop, Türkiye'nin en güzel ve en eski liman kentlerinden biridir. Sinop, tarihi yapıları ile ünlüdür. Şehirdeki en önemli tarihi yapılar arasında Sinop Kalesi, Tarihi Cezaevi, Pervane Medresesi, Alaaddin Camii ve Balatlar Kilisesi yer almaktadır. Ayrıca, Sinop Müzesi de şehirdeki önemli turistik yerlerden biridir.

Sinop otogarı şehrin Kaleyazısı mahallesinde yer almaktadır. Sinop otogarı ile Sinop il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sinop şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sinop şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Sinop şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüs numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Sinop otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Sinop otogarından, Sinop şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Sinop şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Sinop Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Sinop Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Sinop şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Sinop otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Sinop'ta bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Sinop otogarı ile Sinop il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Sinop otogarından binilen taksinin Sinop il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 11 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Ünye Hakkında

Ünye, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ordu iline bağlı bir ilçedir. Ordu ilinin Altınordu ilçesinden sonra en büyük ilçesi olan Ünye’ye giderseniz, burada ziyaret etmek istediğiniz farklı lokasyonlar için çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilir, rahatlıkla istediğiniz noktalara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Ünye otogarı, ilçe merkezine yakın bir mesafede konumlanmıştır. Devlet Sahil yolu, Samsun-Ordu yolu üzerinden yapacağınız 2,3 kilometrelik bir yürüyüş ile Ünye otogarına ulaşım sağlamak mümkündür. Bu yürüyüş, ortalama olarak 28 dakika sürecektir. Ünye otogarına ulaşabilmenin daha hızlı opsiyonları da mevcuttur.

Belediye otobüsü ya da minibüs gibi ulaşım seçeneklerinden yararlanarak Ünye otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu toplu taşıma araçlarının ücretleri de oldukça ekonomik olduğu için, sıkça kullanılan ulaşım araçlarıdır.

Ünye otogarına gidebilmenin en hızlı yolu, bulunduğunuz lokasyona taksi çağırmaktır. Taksi aracılığı ile zamandan büyük ölçüde tasarruf ederek, Ünye otogarına geçiş yapabilirsiniz.

Ünye otogarına gidebilmenin en sorunsuz yolu, Ünye ilçesi içerisinde ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının verdiği, ücretsiz yolcu servisi hizmetini kullanmaktır.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri, ücretlerinin ekonomik olması sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Belediye otobüslerinin, Ünye ilçesi içerisinde düzenli ve aktif seferleri bulunmaktadır. Bu seferleri kullanarak pek çok noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Ünye ilçesi içerisinde bilet satış ofisleri bulunan, bilet satışı yapan ve şehirlerarası otobüs seferleri düzenleyen firmalar, kendi yolcularına yönelik yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Yolcu servisleri ücretsizdir. Bu sebeple otogara ulaşabilmek için ideal bir seçenektir. Eğer; bilet satın aldığınız otobüs firması yolcu servisi hizmeti veriyorsa, bu hizmetten yararlanarak Ünye otogarına gidebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Ünye ilçesi içerisinde pek çok lokasyona kolaylık ile ulaşabilirsiniz. 13 numaralı KOOP minibüsler ile, çevre ilçelere ulaşım sağlamak da mümkündür. Ordu şehir merkezinde yer alan Yeşil Hat ve Kırmızı Hat olarak bilinen, saat başı kalkan minibüsler aracılığı ile Ordu il merkezine de seyahat edebilirsiniz. Bu hatları kullanarak Ordu il merkezinden Ünye ilçesine de ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Taksi

Ünye otogarı, Ünye ilçe merkezine 2,6 km mesafededir. Bu mesafe için taksi çağırırsanız, ortalama 3 dakika sürecek bir yolculuk ile Ünye otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Bu yolculuk için taksi ücreti, ortalama olarak 41,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Ünye - Sinop
240 KM 

Sinop Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır