Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
1 saat 45 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
4 sefer
Popüler Otobüs Firması

Sinop Hakkında

Sinop, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Yaklaşık 36.000 nüfusa sahiptir. Tarihi ve doğal güzellikleri ile öne çıkan Sinop, Türkiye'nin en güzel ve en eski liman kentlerinden biridir. Sinop, tarihi yapıları ile ünlüdür. Şehirdeki en önemli tarihi yapılar arasında Sinop Kalesi, Tarihi Cezaevi, Pervane Medresesi, Alaaddin Camii ve Balatlar Kilisesi yer almaktadır. Ayrıca, Sinop Müzesi de şehirdeki önemli turistik yerlerden biridir.

Sinop otogarı şehrin Kaleyazısı mahallesinde yer almaktadır. Sinop otogarı ile Sinop il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sinop şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sinop şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Sinop şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüs numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Sinop otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Sinop otogarından, Sinop şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Sinop şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Sinop Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Sinop Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Sinop şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Sinop otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Sinop'ta bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Sinop otogarı ile Sinop il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Sinop otogarından binilen taksinin Sinop il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 11 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Turhal Hakkında

Turhal ilçesi Tokat iline bağlı olan ve Tokat il merkezine yaklaşık 45 km mesafede bulunan bir ilçedir. Turhal ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Turhal Otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Turhal Otogarı ile Turhal ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür. 

Belediye Otobüsü

Turhal ilçe merkezinden hareket eden belediye otobüsleri aracılığıyla Turhal Otogarına ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun için yolcuların ilçe merkezindeki otobüs duraklarından otogar otobüslerine binmeleri yeterlidir. Belediye otobüsleri yalnızca belli saatlerde aktif oldu ve çoğunlukla gece yarısı pasif hale geldiği için yolcuların yola çıkmadan önce belediyenin resmi web sitesi üzerinden otobüslerin güncel sefer saatlerini kontrol etmeleri gerekir. Gece geç saatlerde yola çıkacak olan yolcular belediye otobüsü bulamamaları durumunda yolcu servisi hizmetinden yararlanabilir ya da ilçe merkezinden taksi tutarak otogara gidebilirler.

Yolcu Servisi

Yolculuk gününden önce Turhal ilçe merkezinden binmek üzere yolcu servisi rezervasyonu yapan yolcuların yolcu servisi hizmetinden yararlanmaları mümkündür. Yolcuların kişisel bilgilerini ve servise binecekleri yerin adresini firma yetkililerine iletmesi rezervasyon yaptırması için yeterlidir. Yolcu servisi hizmeti ücretsiz bir hizmet olduğu için rezervasyon aşamasında yolcuların bilet almalarına ve ücret ödemelerine gerek kalmaz. Yolcular servise binmek istedikleri yerin adresini yetkililere iletmeleri durumunda yola çıkacakları gün otogarda bekleyen otobüsün sefer saatinden tam bir saat önce bulundukları yerden alınarak otogara ulaştırırlar.

Minibüs

Turhal ilçe merkezindeki minibüs duraklarından otogar minibüsleri aracılığıyla otogara ulaşım sağlanabilir. Ancak minibüslerin de belediye otobüsleri gibi yalnızca belli saatlerde aktif olduğu ve gece yarısı pasif hale geldiği unutulmamalıdır. Bu nedenle belediye otobüsü ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanacak olan yolcuların yolculuktan önce sefer saatlerini incelemeleri önemlidir.

Taksi

Turhal ilçe merkeziyle Turhal Otogarı arasında yaklaşık 800 m mesafe bulunur. Turhal ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Turhal ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 12 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

6-7 s Turhal - Sinop
360 KM 

Sinop Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır