Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
0 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Karabük Hakkında

Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Karabük iline otobüs ile yolculuk yaptığınızda, ilin otogar lokasyonundan Karabük şehir merkezine ulaşım için pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur.

Karabük terminali, Karabük şehir merkezine yakın bir mesafededir. Atatürk bulvarı üzerinden yapacağınız yaklaşık 3 dakika sürecek bir yürüyüş sonrası Karabük şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Belediye otobüsleri ve minibüsler gibi toplu taşıma vasıtaları aracılığı ile de il merkezine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile il merkezine ulaşım sağlayabileceğiniz gibi, otogara taksi çağırabilir, oldukça hızlı bir şekilde Karabük il merkezine gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüslerini kullanarak Karabük şehir merkezine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri aracılığı ile hem Karabük şehir merkezine, hem de Karabük ilindeki dilediğiniz lokasyona gidebilmeniz mümkündür.

22, 25 ve 26 numaralı belediye otobüs hatlarını kullanarak otogardan hareket edebilir, Karabük ilinin dilediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz. Belediye otobüsleri gece saat 22.00’a dek ulaşım hizmeti vermektedir.

Yolcu Servisi

Pek çok yerel ve ulusal firma, ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Bu hizmeti kullanarak hem Karabük şehir merkezine hızlı ve kolay bir şekilde gidebilir, hem de bu hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemezsiniz. Yolcu servisleri her yarım saatte bir hareket etmektedir.

Ancak tüm otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmetini sağlamadığını belirtmek gerek. Bu nedenle Karabük şehrine yolculuk yapmadan önce, biletinizin ait olduğu otobüs firmasından bu hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz. 

Minibüs

Karabük ili içerisinde minibüs kullanarak dilediğiniz lokasyona kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüslerin pek çok hattı bulunmaktadır:

  • Eflani
  • Safranbolu
  • Eskipazar
  • Ovacık
  • Yenice
  • Karabük Üniversitesi
  • Hastane

Karabük minibüs saatleri yaz uygulaması ve kış uygulamasına göre değişkenlik göstermektedir. 

Taksi

Karabük otogarı ile Karabük şehir merkezi arasındaki mesafe 950 metredir. Otogara taksi çağırarak, çok daha hızlı ve konforlu bir şekilde Karabük şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Karabük otogarından şehir merkezine ortalama 1 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu yolculuk için ortalama taksi ücreti ise 19,50 TL tutarındadır. 

Trabzon Hakkında

Trabzon otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Trabzon ilinde yer alır. Trabzon’un vazgeçilmez yemeklerinden olan kuymak, birçok turist tarafından da tercih edilir. Şehirde bulunan köşk, müze, park ve manastırı ile sıklıkla ziyaret edilen iller arasında yer alır. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Trabzon otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Trabzon otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Trabzon şehir merkezi arası 4,6 km’dir.

Belediye Otobüsü

Trabzon otogarı, Trabzon şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Daha çok taksi tercih edilir. Otogardan çevre ilçelere giden belediye otobüsleri ile aktarmalı ulaşım sağlamak mümkündür.

Yolcu Servisi

Trabzon otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının özel yolcu servis hizmeti bulunabilir. 

Minibüs

Trabzon otogarı Sanayi mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetlerinde otogarın bulunduğu mahalleye ulaşım sağlayan hatlar; 139A, 144, 203C, 376B olarak bilinir.

Taksi

Trabzon otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Trabzon şehir merkezi arası 4,6 km’dir. Trabzon şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5-6 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 56,00 TL’dir.

Feribot

Trabzon ilindeki limana uğrayarak geçiş güzergahını tamamlayan İstanbul feribotu bulunmaktadır. Seferler düzenli bir sistemde değildir.

Trabzon Uluslararası Havalimanından Otogara Ulaşım 

Trabzon Uluslararası Havalimanı ile Trabzon il merkezi arası Sahil yolu üzerinden 3,9 km’dir. Yaklaşık olarak 7-9 dakika süren bu yolculuk için çeşitli ulaşım alternatifleri bulunur. Bunlar; taksi, minibüs ve Havaş hizmetidir.  Trabzon Havalimanından şehir merkezine veya otogara gitmek isteyen biri, Havalimanının önünden geçen yoldan Meydan Yönüne giden dolmuşlara binerek şehir merkezine ulaşım sağlayabilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Trabzon - Karabük
660 KM 

Karabük Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır