Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Tokat Hakkında

Tokat otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Tokat ilinde yer alır. Tokat, Kültürlerin tarihi yansımaları olan müzeler ile sık ziyaret edilen iller arasında yer alır. Farklı yöresel lezzetleri ile merak edilen bir şehirdir. TÜİK verile göre 2021 yılındaki sayımda 602.567 nüfusa sahip olduğu bilinir. Bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Bunlar, Havayolu ve karayolu ile olduğu bilinir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmalarına ek olarak yerelde de hizmet veren otobüs firmalarıyla kolaylıkla ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Tokat otobüs bileti alınması yeterli olacaktır. Tokat otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Tokat şehir merkezi arası 2,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Tokat şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. 1 A ve 3 A otobüsleri ile Tokat şehir merkezinden Tokat otogara ulaşılabilir. Aynı hat dönüş güzergahında da kullanılır. Otogardan Tokat şehir merkezine otobüs ile ulaşım sağlayan biri, şehir merkezinde bulunan çeşitli yerlerinden de otogara olmak üzere belediye otobüsleri hizmeti sunulur.

Yolcu Servisi

Tokat ilinde yolcu servisi bulunmamaktadır. Ancak, otogardan şehir merkezine servis ile ulaşım için otogara ulaşımda tercih edilen otobüs firmasının sunduğu bir hizmet kapsamında yer alıyorsa tercih edilerek hizmetten yararlanılabilir.

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetleri otobüs hizmetine ek olduğu için yerelde bilinmektedir. Bundan dolayı minibüs saat ve güzergahları otogardaki gerekli birimlerden öğrenilebilir.

Taksi

Otogar ile Tokat şehir merkezi arası 2,3 km’dir. Tokat şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 3 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Bu ulaşım için hizmet bedeli olarak taksi ücreti ise 19,65 TL olarak bilinir.

Tokat Havalimanından Otogara Ulaşım 

Tokat Havalimanı ile Tokat il merkezi arası 18,9 km’dir. Büyükbağlar ilçesinde bulunan havalimanına ulaşım ise yaklaşık olarak 25 dakika sürdüğü ön görülür. Tokat Havalimanı ile şehir merkezi arasındaki mesafe çok kısa olduğu için pek çok ulaşım alternatifi bulunur. Bunlar; kiralık araç, taksi veya toplu taşımadır. En çok tercih edilen ulaşım aracı da taksidir.

 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır