Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
660 km
Yaklaşık Sefer Süresi
11-13s
En Son Satış
0 saat 28 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
570 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 sefer
Popüler Otobüs Firması

Yalova Hakkında

Türkiye’nin Marmara Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Türkiye’nin kuzeybatısında, Marmara Bölgesi’nin güneydoğu kesiminde yer alan Yalova şehrine otobüs ile seyahat planlıyorsanız, Yalova otogarından il merkezine gidebilmek için pek çok opsiyon mevcuttur.

Cengiz Koçal caddesi ve Atatürk bulvarı üzerinden yapacağınız 8 dakikalık bir yürüyüş sonrası Yalova şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha hızlı ulaşım alternatifleri de mevcuttur.

Belediye otobüsleri ve minibüsler gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ekonomik ve pratik bir şekilde Yalova şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkündür. Tüm bu ulaşım opsiyonları haricinde, terminale taksi çağırabilir, hızlı ve konforlu bir şekilde merkeze gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Sabah 06.00’dan ulaşım hizmetine başlayan belediye otobüsleri aracılığı ile kolay ve ekonomik bir şekilde şehir merkezine gidebilirsiniz. Belediye otobüslerinin 4 hattı bulunmaktadır:

 • Samanlı-Hastane hattı: 1 nolu hat
 • Elmalık-Toki hattı: 2 nolu hat
 • Yalova-Kampüs hattı: 3 nolu hat
 • Paşakent-Hastane-Heykel hattı: 4 nolu hat

Belediye otobüsleri ile hem Yalova il merkezine, hem de Yalova’nın dilediğiniz lokasyonuna ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Yalova iline seferler düzenleyerek ulaşım hizmeti veren otobüs firmaları, bu seferler ile gelen yolcular için ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Pek çok firma bu hizmeti sağlamaktadır. Bu hizmetten yararlanarak hem hızlı bir şekilde il merkezine gidebilir, hem de hizmet karşılığında hiçbir ücret ödemezsiniz. Ancak tüm otobüs firmaları bu hizmeti sağlamadığı için, Yalova iline yolculuk yapmadan önce biletinizin ait olduğu otobüs firması ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.

Minibüs

Yalova ilinde, minibüs aracılığı ile dilediğiniz noktaya ulaşım sağlayabilirsiniz. Otogar noktasından il merkezine minibüs kullanarak gidebileceğiniz gibi, il merkezinden de otogara gidebilirsiniz. Minibüs güzergahları şu şekildedir:

 • Yalova merkez
 • Toki-KİPTAŞ
 • Elmalık-Özden
 • Kemerköprü-Kampüs
 • Fatih-Hastane
 • Paşakent/Soğucak-Hastane
 • Samanlı-Terminal
 • Safranyolu-Pazaryeri
 • Sanayi-Mezarlık
 • Bağlaraltı-Kampüs

Taksi

Yalova terminali, Yalova şehir merkezine 650 metre mesafede yer almaktadır. Terminale taksi çağırarak, Yalova il merkezine taksi ile yaklaşık olarak 1 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 1 dakikalık bu yolculuk için tahmini taksi tutarı ise 16,50 TL tutarındadır. 

Feribot

Yalova ilinden, feribot aracılığı ile Pendik ve Yenikapı’ya ulaşım sağlayabilirsiniz. Feribot fiyatları araçlı olup olmama seçeneğine göre değişiklik göstermektedir. 58,00 TL ile 78,00 TL arasında fiyatlar değişmektedir.

Sinop Hakkında

Sinop otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Sinop ilinde yer alır. Yöresel lezzetlerinden olan Kaşık çıkartması (mamalika), zılbıt böreği, hasuda, Boyabat ilçesinde yiyebileceğiniz sırık kebabı, taktak helvası ve ezmesi gibi tatlar ile Sinop ili ün salmıştır. Ek olarak deniz ve doğası da oldukça turistik sirkülasyona sebeptir. Sinop ili Karadeniz Bölgesinin ortasında bulunmasından dolayı Karadeniz turlarında sıklıkla ziyaret edilen illerden biridir. Dolayısıyla bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilmesi mümkündür.  Ayrıca havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Sinop otobüs bileti alınması gerekir. Sinop otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Sinop şehir merkezi arası 8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Sinop şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. Korucuk otogar ile Kiraztepe hattı hem Sinop şehir merkezinden hem de Sinop otogara kadar güzergahı olan bir hattır. Ek olarak Sinop şehir merkezinden otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerine de olmak üzere belediye otobüsleri hizmeti sunulur.

Yolcu Servisi

Seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının bilet satış ofisleri önünden ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşılabilir.

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişim gösterir. Hafta içi ve ek olarak cumartesi günleri de dahil olmak üzere 06:15’de hareket eder. Pazar günleri ise 07:00’de hareket eder. Son sefer ise 7 gün boyunca 22:00 olarak belirlenmiştir. 

Taksi

Otogar ile Sinop şehir merkezi arası 8 km’dir. Sinop şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 11 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Taksi ile Sinop şehir merkezinden Sinop otogara gitmek için taksi ücreti ise 90,00 TL’dir.

Sinop Çarşamba Havalimanından Otogara Ulaşım 

Sinop şehrine birçok ulaşım çeşitlerinden biri de havayolu ile ulaşım türüdür. Bu ulaşım için Sinop Havalimanından şehir merkezine geliş ve gidişlerde otobüs hizmeti sunulur. Bunun için şehir merkezinden hareket ederek daha sonrasında meydanındaki PTT önünden de geçerek Metro Turizm yazıhanesine ve ardından da havalimanına ulaşım sağlanır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

11-13 s Sinop - Yalova
660 KM 

Yalova Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır