Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
4 saat 1 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
270 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Havza Hakkında

Havza, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde bulunan Samsun iline bağlı bir ilçedir. Amasya iline komşu olan Havza ilçesine giderseniz, burada ziyaret etmek istediğiniz çeşitli noktalar için pek çok ulaşım alternatifinden yararlanabilirsiniz.

Havza otogarı, ilçe merkezine yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Otogardan çıkarak, Şehit Jandarma Uzman Çavuş Kaşif Arslan sokak üzerinden 1,1 km yürüyerek Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmek mümkündür. Bu 1,1 kilometrelik yürüyüşünüz, ortalama olarak 15 dakikanızı alacaktır. 

Havza otogarından ilçe merkezine belediye otobüsleri ya da minibüsler gibi toplu taşıma vasıtalarını kullanarak geçebilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtaları hem ekonomik hem de pratik olduğundan, ilçe halkı tarafından tercih edilen ulaşım araçlarıdır.

Havza ilçe merkezine geçebilmek için, otogarda kolaylık ile erişebileceğiniz taksilerden de yararlanabilirsiniz. Taksi ile, diğer ulaşım opsiyonlarına kıyasla en kısa süre içerisinde Havza ilçe merkezine geçebilirsiniz.

Havza ilçe merkezine geçiş yapabilmenin bir diğer alternatifi ise, otobüs firmaları tarafından sunulan yolcu servisi hizmetini kullanmaktır.

Belediye Otobüsü

Havza ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek çeşitli noktalara geçiş yapabilmek mümkündür. Havza ilçesinde belediye otobüslerinden faydalanarak otogardan ilçe merkezine oldukça uygun ücretler karşılığında geçebilirsiniz. Havza ilçesi ile Samsun ili arasında, belediye otobüslerinin düzenli seferleri mevcuttur. Bu seferlerden yararlanarak, Havza ilçesinden Samsun il merkezine geçebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Otobüs firmaları tarafından verilen yolcu servisi hizmeti ile, Havza otogarından ilçe merkezine direkt olarak geçiş yapabilirsiniz. Yolcu servisleri, ücretsiz ulaşım araçlarıdır. Bu sebeple de müşterilerin tercih ettiği ulaşım araçları arasındadır. 

Müşterisi olduğunuz otobüs firması yolcu servisi hizmeti sağlıyor ise, bu hizmetten faydalanarak, otogardan ilçe merkezine doğrudan gidebilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesi içerisinde çeşitli noktalara gidebilmek olanaklar dahilindedir. Minibüslerin kentin neredeyse her noktasında durağı mevcuttur. 

Minibüsler aracılığı ile Havza ilçesine yakın ilçelere ve Samsun il merkezine seyahat edebilmek de mümkündür. S.S. 20 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile ilçeler arası yolculuklar yapabilirsiniz.

Taksi

Havza otogarı ile ilçe merkezi arasındaki mesafe 1,4 kilometredir. 1,4 kilometrelik bu mesafeyi, taksi aracılığı ile yaklaşık 2 dk içerisinde gidebilirsiniz. Bu yolculuk için ödeyeceğiniz ortalama taksi ücreti 36,60 TL tutarındadır.

Sinop Hakkında

Sinop otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Sinop ilinde yer alır. Yöresel lezzetlerinden olan Kaşık çıkartması (mamalika), zılbıt böreği, hasuda, Boyabat ilçesinde yiyebileceğiniz sırık kebabı, taktak helvası ve ezmesi gibi tatlar ile Sinop ili ün salmıştır. Ek olarak deniz ve doğası da oldukça turistik sirkülasyona sebeptir. Sinop ili Karadeniz Bölgesinin ortasında bulunmasından dolayı Karadeniz turlarında sıklıkla ziyaret edilen illerden biridir. Dolayısıyla bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilmesi mümkündür.  Ayrıca havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Sinop otobüs bileti alınması gerekir. Sinop otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Sinop şehir merkezi arası 8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Sinop şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. Korucuk otogar ile Kiraztepe hattı hem Sinop şehir merkezinden hem de Sinop otogara kadar güzergahı olan bir hattır. Ek olarak Sinop şehir merkezinden otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerine de olmak üzere belediye otobüsleri hizmeti sunulur.

Yolcu Servisi

Seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının bilet satış ofisleri önünden ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşılabilir.

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs saatleri hafta içi ve hafta sonu olmak üzere değişim gösterir. Hafta içi ve ek olarak cumartesi günleri de dahil olmak üzere 06:15’de hareket eder. Pazar günleri ise 07:00’de hareket eder. Son sefer ise 7 gün boyunca 22:00 olarak belirlenmiştir. 

Taksi

Otogar ile Sinop şehir merkezi arası 8 km’dir. Sinop şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 11 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Taksi ile Sinop şehir merkezinden Sinop otogara gitmek için taksi ücreti ise 90,00 TL’dir.

Sinop Çarşamba Havalimanından Otogara Ulaşım 

Sinop şehrine birçok ulaşım çeşitlerinden biri de havayolu ile ulaşım türüdür. Bu ulaşım için Sinop Havalimanından şehir merkezine geliş ve gidişlerde otobüs hizmeti sunulur. Bunun için şehir merkezinden hareket ederek daha sonrasında meydanındaki PTT önünden de geçerek Metro Turizm yazıhanesine ve ardından da havalimanına ulaşım sağlanır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

4-5 s Sinop - Havza
240 KM 

Havza Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır