Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
2 saat dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1100 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Aydın Hakkında

Aydın otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Aydın ilinde yer alır. Aydın, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.134.031 nüfusa sahip bir şehirdir. Aydın ili sahil boyları ile yaz mevsimlerini Ege sularında geçirmeyi tercih edenler için ulaşımın sıkça olduğu bir yerdir. Aydın şehrinin turizm ve tarım odaklı gelişimleri ile şehre ulaşım da oldukça kolaydır. Çevre illeri olarak İzmir, Manisa, Denizli ve Muğla olması, Aydın ilini ege bölgesinin güzergah üzerindeki illeri arasında olmasına sebep olur. Demiryolu ve karayolu ile ulaşmak mümkündür. Karayolundan gelmek için özel araç veya otobüs tercih edilebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Aydın otobüs bileti alınması yeterlidir. Aydın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Aydın şehir merkezi arası 4,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Aydın otogarı, Aydın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 106, 403, 501, 601, 603 hattı olarak bilinir.

Yolcu Servisi

Aydın otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir. Her firmanın böyle bir hizmeti olmamasından dolayı yolculuk yaptığınız firmanın otogardaki gişesinden yolcu servisi olup olmadığını öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Aydın otogarı Kurtuluş Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogarda 15 dakika ara ile 23:30’a kadar hizmet verilir.

Taksi

Aydın otogarı il merkezine çok yakın bir alana konumlanmış olması sebebiyle otogardan şehir merkezine ulaşımlarda tercih edilen alternatiflerden biri de taksidir. Aydın otogardan şehir merkezine Denizli Bulvarı üzerinden taksi ile yaklaşık olarak 9 dakikada ulaşım sağlanabilir. Bu hizmet için taksi ücreti 52,00 TL’dir. 

Siirt Hakkında

Siirt otogarı, Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesinde bulunan Siirt ilinde yer alır. Yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Siirt otobüs bileti alınması gerekir. Siirt otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Siirt şehir merkezi arası 3,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Siirt şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. O-1 çarşı kalkış ve otogar kalkışları bulunan bu hat ile Siirt şehir merkezinden otogara ve şehir merkezinin çeşitli yerlerinden otogara olmak üzere belediye otobüsleri hizmeti sunulur.

Yolcu Servisi

Seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasına göre yolcu servisi hizmetinin varlığı değişim gösterir. Ancak yereldeki çoğu otobüs firmalarında servis hizmeti vardır. Yolcu servisleri ile ulaşım sağlayabilmek için biletin kesildiği otogardaki şubeye gidilmesi gerekir. Böylece bilet satış ofisleri önünden ücretsiz yolcu servisleri ile otogara ulaşılabilmesi mümkündür.

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetleri de bulunmaktadır. Minibüs hizmetleri belediyenin sağlamış olduğu otobüs hizmetleri olarak da görülebilir. Hareket saatleri ise otogardan öğrenilebilir.

Taksi

Otogar ile Siirt şehir merkezi arası 3,4 km’dir. Siirt şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 5-6 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 44,00 TL’dir.

Siirt Havalimanından Otogara Ulaşım 

Siirt Çarşamba Havalimanı ile Siirt il merkezi arası 10,1 km’dir. Yaklaşık olarak 12-15 dakika süren bu yolculuk için servis imkanı bulunur. Siirt Havalimanı ulaşım hizmeti, belediye otobüsleri, taksiler ve özel araçlarla sağlanması mümkündür. Siirt Havalimanına inişten sonra; yakın il ve ilçelere gidilebilir. Bunun için Siirt merkezden ya da Siirt Otogardan hareket eden toplu taşıma araçları tercih edilebilir. Böylece ulaşımı sağlayabilmek için Siirt Belediyesine ait otobüs hattı ile havalimanına ulaşım hizmeti sunulur. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

23-25 s Siirt - Aydın
1380 KM 

Aydın Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır