Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
3 saat 11 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
340 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İnegöl Hakkında

İnegöl, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinde yer alır. Hem doğası hem de ilçenin sahip olduğu yapı ile ziyaret edilen bir ilçedir. Turizm potansiyeli çok yüksek olmayan bu ilçeye karayolundan ulaşım sağlanması mümkündür. Marmara bölgesindeki bu ilçe, köftesi ile ünlüdür. Şehirde sıklıkla ziyaret edilen tarihi yapılar da bulunmaktadır. Bu yapıların bir kısmı ise ilçede yer alır. Ek olarak doğal güzellikleri ve mobilya üretiminden dolayı sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Bursa şehrinin 17 ilçesinden biri olan İnegöl ilçesine gelindiğinde ise ziyaret edilecek alanlar bulunmaktadır. Bunlar; Oylat Şelalesi, Mobiliyum Mobilya AVM, İnegöl Kent Müzesi, Cafer Paşa Hanı, İshak Paşa Camii ve Külliyesi gibi mekanlardır. İnegöl, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 294.485 nüfusa sahip bir ilçedir. İlçeye karayolundan özel araç veya otobüs ile ulaşmak mümkündür. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için İnegöl otobüs bileti alarak seyahatinizi tamamlayabilirsiniz. İnegöl pek çok ilçeye yakın bir alandadır. Bursa otogarı ile İnegöl ilçe merkezi arası 57,2 km’dir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. 

Belediye Otobüsü

Bursa otogarı, İnegöl ilçe merkezine yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogardan ilçe merkezine gelen belediye otobüs hatları da bulunmaktadır. Bu hatlar 601/U, 613 ve 624-K olarak bilinmektedir. 

Yolcu Servisi

İnegöl otogarına ulaşım için ulusalda ve yerelde hizmet veren otobüs firmalarının ilçe merkezine ulaşımı sağlayan servis imkanları da bulunur. Bu fırsat firmaya göre değişim göstermektedir. Dolayısıyla seyahat etmeyi tercih ettiğiniz otobüs firmanızın İnegöl otogarındaki şubesine İnegöl ilçe merkezine yolcu servis imkanı olup olmadığını danışabilirsiniz.

Minibüs

İnegöl ilçesinden çevre ilçelere ve Bursa şehrine ulaşmak mümkündür. İlçe merkezden hareket eden minibüs seferleri ile Bursa il merkezine ulaşım sağlanır. 

Taksi

İnegöl otogar ile İnegöl ilçe merkezi arası 950 metredir. Bu mesafeyi toplu taşıma araçları ile tamamlamak istemeyenler için taksi alternatifi de sunulmaktadır. Otogardan ilçe merkezine ulaşım için hizmet bedeli ise 25,00 TL’dir. 

Sakarya (Adapazarı) Hakkında

Sakarya otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Sakarya ilinde yer alır. Denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Otobüs firmalarından Sakarya otobüs bileti alarak Sakarya otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlanabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Sakarya şehir merkezi arası 5,8 km’dir.

Belediye Otobüsü

Sakarya otogarı, Sakarya şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Otogar ve şehir merkezine gelen diğer hatlar ile otogara ulaşım sağlanır. Bu hatlar, Demokrasi Meydanı, Yeşiltepe, Yeni Terminal olarak belirlenmiş güzergahta giden 3 numaralı hattır. Ayrıca, yine aynı şekilde Demokrasi Meydanı, Yıldıztepe, Yeni Terminal güzergahındaki 7 numaralı hat ile ulaşım mümkündür. Ek olarak 29 numaralı hat ile yeni terminal ve kampüs ulaşımı gerçekleştirilir.  

Yolcu Servisi

Sakarya otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Ancak, seyahat etmek için tercih edilen otobüs firmasının yolcu servis hizmetinden yararlanabilir.

Minibüs

Sakarya otogarı Güllük mahallesinde yer alır. Şehir merkezinden otogara ulaşım ve Sakarya ilindeki farklı ilçe ve konumlara ulaşımı sağlayan minibüslerin hareket saatleri 06.00 ile 22:30 arasındadır. Şehir içinde ve ilçeler arasında yolculuk yapmak isteyen biri, minibüs bilgilerini otogardaki danışma birimlerinden öğrenmesi mümkündür.

Taksi

Sakarya otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bu sebeple otogar ile Sakarya şehir merkezi arası 5,8 km olan bu mesafeyi Sakarya şehir merkezinden otogara taksi ile yaklaşık olarak 8-9 dakika gibi bir süre de ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 62,24 TL’dir.

Feribot

Sakarya ilindeki limana uğrayarak geçiş güzergahını tamamlayan feribot bulunmaktadır. Seferler düzenli bir sistemdedir. Sakarya Odessa feribot seferleri haftanın iki günü karşılıklı olarak düzenleniyor. Odessa şehrinde Chornomorsk limanından kalkan feribotlar her hafta Perşembe ve Pazar günleri hareket ederken, Sakarya’da bulunan Karasu limanından kalkan Odessa feribot seferleri Salı ve Cumartesi günleri hareket ettiği bilinir. Uluslararası olan bu yolculuk için Sakarya otogarı ile Karasu limanı arası 59,3 km’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

İnegöl Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır