Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
1 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
640 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 sefer
Popüler Otobüs Firması

Bursa Hakkında

Bursa otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesinde bulunan Bursa ilinde yer alır. Bursa, TÜİK 2021 tahmini verilerine göre 3.147.818 nüfusa sahip şehirdir. Şehirde bulunan jeolojik yapılar ile turistler tarafından da sıklıkla özellikle kış mevsimlerinde tercih edilen bir yerdir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile gelen biri Yenişehir havalimanına gelir ve otobüs veya minibüsler ile Bursa otogara ulaşabilir. Tren ile gelen biri ise Büyükorhan sınırları içerisindeki Piribeyler durağına gelerek ardından otobüslerle Bursa otogara ulaşabilir. Denizyolu ile feribotlarla gelenler ise yine Bursa otogara aktarmalı yolculuk yapmaları gerekir. Karayolundan da otobüs veya özel araç ile seyahat edilebilir. Otobüs ile seyahat etmek için Bursa otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Bursa otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Bursa şehir merkezi arası 8,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Bursa otogarı, Bursa şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Gelişmiş bir şehir olma sebebiyle ulaşım da oldukça koladır. Bu sebeple direkt otogardan şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bu hatlar, 17, 38, 91 91/G ve 96 hatlarıdır. 

Metro 

Bursa şehrinin yüksek nüfusu için şehir içindeki ulaşımda kolaylaştırılmıştır. Bu ulaşımlar için metro da alternatifler arasında bulunmaktadır. Bursa M1 ile otogardan şehir merkezine ulaşılabilir.

Tramvay

T2 tramvay hattı otogardan şehir merkezine ulaşımı sağlar.

Yolcu Servisi

Bursa otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir.

Minibüs

Bursa otogarından şehir merkezine ulaşmak için Kent Meydanı minibüsleri tercih edilebilir. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine minibüslerin hareket yeri sorulabilir.

Taksi

Bursa otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Bursa otogardan şehir merkezine taksi ile 11 dakikada 84,70 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Feribot

Bursa’ya İstanbul Kadıköy ve Yenikapı’dan Bursa Güzelyalı iskelesine feribot ile ulaşmak mümkündür. Feribot ile şehre gelen biri, Bursa otogara otobüs ve minibüslerle ulaşabilir. 

Perşembe (Ordu) Hakkında

Perşembe, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Ordu iline bağlı bir ilçedir. Vona Yarımadası’nda yer alan Perşembe ilçesine giderseniz, burada ziyaret etmek istediğiniz lokasyonlar için pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. 

Perşembe ilçesi içerisinde otogar mevcut değildir. Ancak ilçeye en yakın otogar olan Ordu otogarına gidebilmek için pek çok ulaşım aracı vardır.

Perşembe ilçesinde aktif ve düzenli hatları bulunan minibüs ve belediye otobüsleri aracılığı ile kolay bir şekilde otogara geçiş yapabilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtalarının ücretleri oldukça ekonomiktir. Bu nedenle sıkça kullanılmaktadır.

Perşembe ilçe merkezinde bulunduğunuz noktaya taksi isteyerek de otogara geçiş yapabilmeniz mümkündür. Taksi, diğer ulaşım opsiyonlarına kıyasla oldukça hızlı bir ulaşım aracı olup, zamandan büyük ölçüde tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Otogara ulaşım sağlamanın en sorunsuz yolu ise, otobüs firmalarının sunduğu ücretsiz yolcu servislerinden yararlanmaktır.

Belediye Otobüsü

Perşembe ilçesi içerisinde belediye otobüslerini tercih ederek çeşitli lokasyonlara ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüslerinin düzenli ve aktif seferlerini kullanarak pek çok noktaya ulaşabilirsiniz. Belediye otobüslerinin, Ordu il merkezine de düzenli hatları bulunmaktadır. Saat 07.30 ile 18.00 arasında gerçekleşen seferler ile Ordu il merkezine geçiş yapabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmeti, Perşembe ilçesi içerisinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları tarafından sağlanmaktadır. Bu yolcu servislerini kullanarak, ücretsiz ve zahmetsiz bir şekilde otogara geçiş yapabilirsiniz. Fakat; otobüs firmalarının hepsi, yolcu servisi hizmetini yolcularına sunmamaktadır. Bu nedenle, otobüsünüzün kalkış saatinden önce, müşterisi olduğunuz otobüs firması ile görüşerek konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile kolayca Perşembe ilçesinde dilediğiniz konuma ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsleri kullanarak ilçeler arası yolculuk yapabilmek de mümkündür. S.S. 12 numaralı KOOP minibüsleri kullanarak, komşu ilçelere ya da Ordu il merkezine yolculuk edebilirsiniz.

Taksi

Perşembe ilçesi içerisinde otogar bulunmamaktadır. İlçeye en yakın otogar, Ordu otogarıdır. Ordu otogarı ile Perşembe ilçe merkezi arasındaki uzaklık 19,1 kilometredir. Bu mesafeyi taksi aracılığıyla ortalama olarak 25 dakika içerisinde gidebilirsiniz. 25 dakika sürecek bu yolculuğun taksi ücreti ise ortalama olarak 206,00 TL tutarındadır. 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Perşembe (Ordu) - Bursa
900 KM 

Bursa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır