Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
1 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
350 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erzincan Hakkında

Erzincan, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Karadeniz'in güneyinde, Munzur Dağları'nın eteklerinde kurulmuştur. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Erzincan, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Erzincan otogarı ile şehrin Karaağaç mahallesinde yer almaktadır. Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 6 numaralı belediye otobüsleri ile Erzincan otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Erzincan otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Erzincan Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Erzincan şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Erzincan'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Erzincan otogarından binilen taksinin Erzincan il merkezine ulaşım ücreti 20 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 7 TL’dir.

Osmancık Hakkında

Osmancık ilçesi Çorum iline bağlı olan ve Çorum il merkezine yaklaşık 60 km mesafede bulunan bir ilçedir. Osmancık ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Osmancık otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Osmancık otogarıyla Osmancık ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Osmancık ilçe merkezinde gelişmiş ilçelerde bulunan büyük belediye otobüsleri ve otogara direkt ulaşım sağlayan bir belediye otobüsü yoktur. Ancak Osmancık ilçesinde aktif olan toplu taşıma araçları ile ilçe merkezindeki otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Zira otogar ilçe merkezinin son derece yakındır ve ulaşım kolaydır. Otogara ulaşım sağlamak isteyen yolcuların kullanacakları toplu taşıma araçlarının sefer saatlerini önceden öğrenmeleri ve hazırlıklı olmaları son derece mühimdir. Gece yarısı toplu taşıma araçları aktif olmadığı için geç saatlerde otobüse binecek olan yolcular toplu taşıma araçları yerine farklı ulaşım seçeneklerini değerlendirmelidir.

Yolcu Servisi

Osmancık ilçe merkezinden hareket ederek otogara aktarmasız ve ücretsiz ulaşım sağlayan yolcu servisleriyle otogara kısa sürede gidilebilir. Yolcu servisi hizmetinden yararlanmak ücretsiz olsa da bu hizmetten yararlanmak isteyen yolcuların yola çıkmadan günler önce yolcu servisi talebi oluşturmaları gerekir. Yolcu servisi talebi alınan yolcuların servise binmek istedikleri noktanın adresi not edilir ve yolcunun yola çıkacağı gün otobüsün sefer saatinden bir saat önce yolcu bulunduğu yerden alınarak otogara ulaştırılır. İlçe merkezinden hareket eden yolcu servisleri yolcuların bulundukları adrese tek tek uğradığı için yolcuların yolcu servisinin çıkış noktasına kadar gitmelerine gerek kalmaz.

Minibüs

Osmancık ilçe merkezinden hareket ederek otogara kadar ulaşım sağlayan minibüslerle otogara kısa sürede gidilebilir. Bunun için ilçe merkezindeki minibüs duraklarından otogar minibüslerine binmek yeterlidir.

Taksi

Osmancık ilçe merkeziyle Osmancık otogarı arasında yaklaşık 1,5 km mesafe bulunur. Osmancık ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi yalnızca birkaç dakikadır. Osmancık ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Osmancık - Erzincan
480 KM 

Erzincan Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır