Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
420 km
Yaklaşık Sefer Süresi
7-8s
En Son Satış
1 saat 25 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
350 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş, Türkiye'nin güneydoğusunda yer alan bir ilimizdir. İlin merkezi de aynı adı taşır. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Kahramanmaraş, zengin kültürel ve doğal güzelliklere sahiptir. Kahramanmaraş otogarı ile şehrin Onikişubat mahallesinde yer almaktadır. Kahramanmaraş otogarı ile Kahramanmaraş il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Kahramanmaraş şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Kahramanmaraş şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen H26 numaralı belediye otobüsleri ile Kahramanmaraş otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Kahramanmaraş otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kahramanmaraş Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Kahramanmaraş Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Kahramanmaraş şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Kahramanmaraş'ta bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı ile Kahramanmaraş il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Kahramanmaraş otogarından binilen taksinin Kahramanmaraş il merkezine ulaşım ücreti 35 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 5 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

420 KM 

Kahramanmaraş Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır