Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
2 saat 55 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ordu Hakkında

Ordu otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde bulunan Ordu ilinde yer alır. Fındığı ile meşhur olan bu ile ulaşım oldukça çeşitlidir. Havayolu, denizyolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Yerelde hizmet veren pek çok otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanabilir. Bunun için Ordu otobüs bileti almak yeterli olacaktır. Ordu otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Ordu şehir merkezi arası 9,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Ordu şehir merkezinden otogara ulaşım sağlamak için belediye otobüsü seçeneği de toplu taşıma hizmetleri arasında yer alır. Belediye tarafından yapılan duyuruya göre 3 hat şehir merkezinden otogara ulaşım sağlar. Bunlar; 7 No’lu hat, 58/A No’lu hat ve 58 No’lu hat olarak bilinir. 

Minibüs

Şehir merkezinden otogara ulaşım için sunulan otobüs ve minibüs hizmetlerine 61 numaralı dolmuş hattı da yakından geçerek ulaşım sağlar. 

Taksi

Otogar ile Ordu şehir merkezi arası 9,4 km’dir. Ordu şehir merkezinden otogara taksi ile 13 dakika da ulaşım sağlanabilir. Ek olarak bu ulaşım için taksi ücreti ise 109 TL’dir.

Metrobüs 

Ordu otogardan hareket eden metrobüs hatları bulunmaktadır. Bu metrobüsler ile il merkezine ulaşım sağlanabilir. Otogardan şehrin her iki yakasına da metrobüs hizmetlerinin hatları ise 34BZ, 37C, 34, 34AS, 16F, 16U, 320A, 16M ve 16A numaralı metrobüs hatları olarak bilinir. Böylece kolaylıkla metrobüs ile ulaşım sağlanabilir.

Feribot 

Denizyoluyla il merkezine gelmek isteyen biri Ordu Büyükşehir Belediyesi gemi turu, Taşbaşı, 52100 Altınordu/Ordu adresinde bulunan Şehit Temel Şimşir Gemisi ile ulaşımı sağlar. Ancak şehir merkezinden feribota 13,7 km uzaklıkta yer alır. Bunun için ticari taksi ya da özel araç seçenekleri bulunur. 

Ordu-Giresun Havalimanından Otogara Ulaşım 

OR-Gİ Havalimanı ile Ordu il merkezi arası 25,6 km’dir. Yaklaşık olarak 32 dakika süren bu yolculuk için servis imkanı bulunur. Havaş otobüsleri, Ordu-Giresun havalimanı iç Hatlar Terminali Gelen Yolcu Salonu çıkışı, otobüsün hareket yeridir. Havaş Otobüs Servisleri ise uçak kalkış saatlerine göre düzenlendiği bilinir. Uçak inişinden sonra Havaalanından Şehir Merkezine hareket ederek otogara ulaşımı sağlar.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

8-9 s Ordu - Ankara (Aşti)
480 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır