Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
3 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ordu Hakkında

Ordu, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan bir ilimizdir. Ordu, kıyı şeridinde yer alan şirin bir şehirdir ve doğal güzellikleriyle ünlüdür. Ordu'nun doğal güzellikleri arasında, yeşil ormanlar, yemyeşil dağlar, şelaleler, göller ve sahil şeridi yer almaktadır. Ordu, doğal güzellikleri ve zengin kültürel mirasıyla turizm açısından oldukça önemli bir şehirdir. Karadeniz'in incisi olarak bilinen şehir, hem tarihi hem de doğal güzellikleriyle gezginlerin dikkatini çeker. 

Ordu otogarı şehrin Terzili mahallesinde yer almaktadır. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Ordu şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Ordu şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri numaralandırılmamıştır. Şehrin belediyesine ulaşarak Ordu otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Ordu otogarından, Ordu şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Ordu şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Ordu Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Ordu Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Ordu şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından geçen 57 , 58 ve 58A, 61 numaralı minibüsler ile şehir merkezine ulaşılabilir. Ordu'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Ordu otogarı ile Ordu il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5,5 km’dir. Ordu otogarından binilen taksinin Ordu il merkezine ulaşım ücreti 70 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 25 TL’dir.

Nevşehir Hakkında

Nevşehir otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak ücretli veya ücretsiz araçlarla kolay şekilde gerçekleşmektedir. Nevşehir merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Şehir merkezinden otogara özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Nevşehir iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Nevşehir Belediyesi merkezden otogara ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Fevzi Çakmak Caddesi, Kayseri Caddesi ve Ürgüp Caddesi gibi birçok merkezi noktada ve mahallede durakları olan özel halk otobüsleri ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bekdik Toki 3. Etap, Toki 5.Etap, Borsa Kavşağı, Gülbahçe, Nisarra, İl Emniyet Müdürlüğü, Migros, Kapadokya Hastanesi güzergahında bulunan duraklardan size en yakın noktaya gidip 1, 2, 4 ve 5 hatlı otobüslere binip otogar yakınında inebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Nevşehir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilir ve oradan hareket eden servis aracı ile otogara rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Nevşehir’de otobüslere alternatif olarak şehir içi ulaşımda minibüsler kullanılmaktadır. Nevşehir merkez duraklarından veya Nevşehir’in Avanos, Sulusaray, Çavuşin, Göreme, Ürgüp ve Ortahisar gibi turistik ilçelerden otogara pratik şekilde ulaşmak için minibüs kullanabilirsiniz.

Taksi

Nevşehir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Nevşehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 9 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Nevşehir il merkezi ve otogar arası taksi ücreti 60 TL’dir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanından Otogara Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 25 kilometredir. HAVAŞ, Nevşehir Kapadokya Havalimanı içinde yolculara şehir merkezine ulaşmaları için ulaşım hizmeti vermektedir. HAVAŞ servis otobüsleri ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Ayrıca havalimanı civarında bulunan minibüslere binilebilir, araç kiralanabilir ya da taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 260 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Nevşehir - Ordu
600 KM 

Ordu Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır