Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
1 saat 48 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Nevşehir Hakkında

Nevşehir otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak ücretli veya ücretsiz araçlarla kolay şekilde gerçekleşmektedir. Nevşehir merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Şehir merkezinden otogara özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Nevşehir il merkezinden otogara ulaşmak için taksi ve özel araç seçeneği kullanılabilir. Nevşehir iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Nevşehir Belediyesi merkezden otogara ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Fevzi Çakmak Caddesi, Kayseri Caddesi ve Ürgüp Caddesi gibi birçok merkezi noktada ve mahallede durakları olan özel halk otobüsleri ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Bekdik Toki 3. Etap, Toki 5.Etap, Borsa Kavşağı, Gülbahçe, Nisarra, İl Emniyet Müdürlüğü, Migros, Kapadokya Hastanesi güzergahında bulunan duraklardan size en yakın noktaya gidip 1, 2, 4 ve 5 hatlı otobüslere binip otogar yakınında inebilirsiniz.

Yolcu Servisi

Nevşehir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti sunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilir ve oradan hareket eden servis aracı ile otogara rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Nevşehir’de otobüslere alternatif olarak şehir içi ulaşımda minibüsler kullanılmaktadır. Nevşehir merkez duraklarından veya Nevşehir’in Avanos, Sulusaray, Çavuşin, Göreme, Ürgüp ve Ortahisar gibi turistik ilçelerden otogara pratik şekilde ulaşmak için minibüs kullanabilirsiniz.

Taksi

Nevşehir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 5 kilometredir. Nevşehir il merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 9 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Nevşehir il merkezi ve otogar arası taksi ücreti 60 TL’dir.

Nevşehir Kapadokya Havalimanından Otogara Ulaşım

Nevşehir Kapadokya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 25 kilometredir. HAVAŞ, Nevşehir Kapadokya Havalimanı içinde yolculara şehir merkezine ulaşmaları için ulaşım hizmeti vermektedir. HAVAŞ servis otobüsleri ile havalimanından otogara veya şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Ayrıca havalimanı civarında bulunan minibüslere binilebilir, araç kiralanabilir ya da taksi ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 260 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır