Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
60 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1-2s
En Son Satış
2 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
60 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Aydın Hakkında

Aydın otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Aydın ilinde yer alır. Aydın, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.134.031 nüfusa sahip bir şehirdir. Aydın ili sahil boyları ile yaz mevsimlerini Ege sularında geçirmeyi tercih edenler için ulaşımın sıkça olduğu bir yerdir. Aydın şehrinin turizm ve tarım odaklı gelişimleri ile şehre ulaşım da oldukça kolaydır. Çevre illeri olarak İzmir, Manisa, Denizli ve Muğla olması, Aydın ilini ege bölgesinin güzergah üzerindeki illeri arasında olmasına sebep olur. Demiryolu ve karayolu ile ulaşmak mümkündür. Karayolundan gelmek için özel araç veya otobüs tercih edilebilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Aydın otobüs bileti alınması yeterlidir. Aydın otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Aydın şehir merkezi arası 4,4 km’dir.

Belediye Otobüsü

Aydın otogarı, Aydın şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, otogarın yakınından geçen güzergahlar ile ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Bunlar; 106, 403, 501, 601, 603 hattı olarak bilinir.

Yolcu Servisi

Aydın otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ancak, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti sunulduğu bilinir. Her firmanın böyle bir hizmeti olmamasından dolayı yolculuk yaptığınız firmanın otogardaki gişesinden yolcu servisi olup olmadığını öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Aydın otogarı Kurtuluş Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogarda 15 dakika ara ile 23:30’a kadar hizmet verilir.

Taksi

Aydın otogarı il merkezine çok yakın bir alana konumlanmış olması sebebiyle otogardan şehir merkezine ulaşımlarda tercih edilen alternatiflerden biri de taksidir. Aydın otogardan şehir merkezine Denizli Bulvarı üzerinden taksi ile yaklaşık olarak 9 dakikada ulaşım sağlanabilir. Bu hizmet için taksi ücreti 52,00 TL’dir. 

Nazilli Hakkında

Nazilli ilçesi Aydın iline bağlı olan ve Aydın il merkezine yaklaşık 42 km mesafede bulunan bir ilçedir. Nazilli ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Nazilli otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Nazilli otogarıyla Nazilli ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Nazilli ilçe merkezinden belediye otobüslerini kullanarak Nazilli otogarına ulaşım sağlamak son derece kolaydır. Zira ilçe merkezi ile otogar arasındaki mesafe çok kısadır. İlçe merkezinden belediye otobüsüyle yola çıkarak otogara ulaşım sağlamayı planlayan bir kişinin otobüs durağından 214, 216 302 ya da 602 hat numaralı belediye otobüslerinden birine binmesi gerekir. Otogar ile ilçe merkezi arasındaki mesafe az olsa da yolcuların otogara geç kalmamak için tahmini varış sürelerini hesaplayarak yola çıkmaları tavsiye edilir.

Yolcu Servisi

İlçe merkezinden otogara ulaşım sağlayacak olan yolcuların toplu taşıma araçları arasında kullanabilecekleri seçeneklerden bir diğeri de yolcu servisleridir. Yolcu servislerinin minibüs ve belediye otobüslerinden birçok farkı vardır. Bu farklardan ilki tamamen ücretsiz olmasıdır. İkincisi ise belediye otobüslerine ve minibüslere kıyasla çok daha hızlı olmasıdır. Bununla birlikte, yolcu servisleri yolcuları aldıktan sonra otogara aktarmasız ulaşım sağladığı için toplu taşıma araçları arasından en avantajlı araç olarak gösterilebilir. Elbette yolcu servisleri belediye otobüsleri ve minibüsler gibi her durakta durarak rastgele yolcu almaz. İlçe merkezinden hareket ederek belirli bölgelerden yolcuları alan yolcu servislerinden yalnızca otobüs firmalarından otobüs bileti alan yolcular faydalanabilir.

Minibüs

Nazilli minibüsleriyle terminale aktarmasız ulaşım sağlamak mümkündür. Yolcuların bulundukları bölgeden terminal minibüslerinin geçip geçmediğini araştırmaları gerekir. Eğer bulundukları bölgeden terminal minibüsleri geçmiyorsa bulundukları bölgeye en yakın minibüs durağından yürüyerek ulaşım sağladıktan sonra terminal minibüsüne bilebilirler.

Taksi

Nazilli ilçe merkeziyle Nazilli otogarı arasında yaklaşık 450 m mesafe bulunur. Nazilli ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Nazilli ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1-2 s Nazilli - Aydın
60 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır