Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
1 saat 31 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Nazilli Hakkında

Nazilli ilçesi Aydın iline bağlı olan ve Aydın il merkezine yaklaşık 42 km mesafede bulunan bir ilçedir. Nazilli ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Nazilli otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Nazilli otogarıyla Nazilli ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Nazilli ilçe merkezinden belediye otobüslerini kullanarak Nazilli otogarına ulaşım sağlamak son derece kolaydır. Zira ilçe merkezi ile otogar arasındaki mesafe çok kısadır. İlçe merkezinden belediye otobüsüyle yola çıkarak otogara ulaşım sağlamayı planlayan bir kişinin otobüs durağından 214, 216 302 ya da 602 hat numaralı belediye otobüslerinden birine binmesi gerekir. Otogar ile ilçe merkezi arasındaki mesafe az olsa da yolcuların otogara geç kalmamak için tahmini varış sürelerini hesaplayarak yola çıkmaları tavsiye edilir.

Yolcu Servisi

İlçe merkezinden otogara ulaşım sağlayacak olan yolcuların toplu taşıma araçları arasında kullanabilecekleri seçeneklerden bir diğeri de yolcu servisleridir. Yolcu servislerinin minibüs ve belediye otobüslerinden birçok farkı vardır. Bu farklardan ilki tamamen ücretsiz olmasıdır. İkincisi ise belediye otobüslerine ve minibüslere kıyasla çok daha hızlı olmasıdır. Bununla birlikte, yolcu servisleri yolcuları aldıktan sonra otogara aktarmasız ulaşım sağladığı için toplu taşıma araçları arasından en avantajlı araç olarak gösterilebilir. Elbette yolcu servisleri belediye otobüsleri ve minibüsler gibi her durakta durarak rastgele yolcu almaz. İlçe merkezinden hareket ederek belirli bölgelerden yolcuları alan yolcu servislerinden yalnızca otobüs firmalarından otobüs bileti alan yolcular faydalanabilir.

Minibüs

Nazilli minibüsleriyle terminale aktarmasız ulaşım sağlamak mümkündür. Yolcuların bulundukları bölgeden terminal minibüslerinin geçip geçmediğini araştırmaları gerekir. Eğer bulundukları bölgeden terminal minibüsleri geçmiyorsa bulundukları bölgeye en yakın minibüs durağından yürüyerek ulaşım sağladıktan sonra terminal minibüsüne bilebilirler.

Taksi

Nazilli ilçe merkeziyle Nazilli otogarı arasında yaklaşık 450 m mesafe bulunur. Nazilli ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 1 dakikadır. Nazilli ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

480 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır