Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
600 km
Yaklaşık Sefer Süresi
10-12s
En Son Satış
1 saat 16 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
2 sefer
Popüler Otobüs Firması

Sivas Hakkında

Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Sivas, tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuştur ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Sivas, aynı zamanda Anadolu'nun önemli şehirlerinden biridir. Şehir, tarihi ve kültürel mirasının yanı sıra ekonomik, sosyal ve turistik açıdan da önemlidir. Sivas'ın tarihi ve kültürel mirası oldukça zengindir. Şehirde birçok tarihi yapı, müze ve anıt bulunmaktadır.

Sivas otogarı şehrin Yenişehir mahallesinde yer almaktadır. Sivas otogarı ile Sivas il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sivas şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Sivas şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Sivas şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 778, 779, 361 ve 433 numaralıdır. Şehrin belediyesine ulaşarak Sivas otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Sivas otogarından, Sivas şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Sivas şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Sivas Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Sivas Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Sivas şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Sivas otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Sivas'ta bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Sivas otogarı ile Sivas il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2,5 km’dir. Sivas otogarından binilen taksinin Sivas il merkezine ulaşım ücreti 35 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Muş Hakkında

Muş otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Muş şehir merkezinde bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Muş şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşanlar için şehir merkezinden otogara yürümek hangi merkezi noktada bulunduğunuza ve yürüme temponuza göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika sürer. Otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için süre daha da kısalacaktır. Şehir merkezinden otogara yürümek istemeyen veya otogara biraz daha uzak merkezde bulunan yolcular ise merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir.

Şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Muş iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Muş Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır.  Muş şehir merkezi ana duraklarından ve şehrin işlek caddelerinden geçen otogar istikametindeki minibüsler ile pratik şekilde merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Muş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğunun merkezdeki bilet satış ofislerinde servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış ve yerini öğrenerek merkezdeki servis aracına gidebilir ve oradan kalkan servis aracıyla otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Muş ilinin hemen her noktasında şehir içi ulaşım sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Muş şehir merkezinden veya Muş’un Korkut, Hasköy, Malazgirt gibi ilçelerinden ve Ağaçlık Köyü, Cevizlidere Köyü, Alaniçi Köyü gibi birçok köy ve ilçelerden otogara direkt ve aktarma yapılarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Muş otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 2 kilometredir. Muş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 4 -5 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Muş otogarı ve şehir merkezi arası taksi ücreti 30 TL’dir.

Muş Sultan Alparslan Havalimanından Otogara Ulaşım

Muş Sultan Alparslan Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 15 kilometredir. HAVAŞ, Muş Sultan Alparslan Havalimanından otogara veya şehir merkezine servis otobüsleriyle ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanından indikten sonra HAVAŞ servis otobüslerine binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 160 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

10-12 s Muş - Sivas
600 KM 

Sivas Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır