Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1320 km
Yaklaşık Sefer Süresi
22-24s
En Son Satış
0 saat 34 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
890 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Muş Hakkında

Muş otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Muş şehir merkezinde bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Muş şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşanlar için şehir merkezinden otogara yürümek hangi merkezi noktada bulunduğunuza ve yürüme temponuza göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika sürer. Otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için süre daha da kısalacaktır. Şehir merkezinden otogara yürümek istemeyen veya otogara biraz daha uzak merkezde bulunan yolcular ise merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir.

Şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Muş iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Muş Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır.  Muş şehir merkezi ana duraklarından ve şehrin işlek caddelerinden geçen otogar istikametindeki minibüsler ile pratik şekilde merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Muş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğunun merkezdeki bilet satış ofislerinde servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış ve yerini öğrenerek merkezdeki servis aracına gidebilir ve oradan kalkan servis aracıyla otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Muş ilinin hemen her noktasında şehir içi ulaşım sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Muş şehir merkezinden veya Muş’un Korkut, Hasköy, Malazgirt gibi ilçelerinden ve Ağaçlık Köyü, Cevizlidere Köyü, Alaniçi Köyü gibi birçok köy ve ilçelerden otogara direkt ve aktarma yapılarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Muş otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 2 kilometredir. Muş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 4 -5 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Muş otogarı ve şehir merkezi arası taksi ücreti 30 TL’dir.

Muş Sultan Alparslan Havalimanından Otogara Ulaşım

Muş Sultan Alparslan Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 15 kilometredir. HAVAŞ, Muş Sultan Alparslan Havalimanından otogara veya şehir merkezine servis otobüsleriyle ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanından indikten sonra HAVAŞ servis otobüslerine binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 160 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

22-24 s Muş - İstanbul Avrupa
1320 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır