Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1320 km
Yaklaşık Sefer Süresi
22-24s
En Son Satış
2 saat 21 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Denizli ilinde yer alır. Denizli, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.056.332 nüfusa sahip bir şehir olarak bilinir. Denizli, turizm sektöründe de gelişmeye çalışan iller arasında yer alır. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Örneğin; Denizli şehrine gelen biri, pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile ulaşımı için Denizli şehir merkezinden 63 km uzaklıkta yer alan havalimanına gidilebilir. Demiryolu ile ulaşım için Denizli ve Eskişehir arasında Pamukkale Ekspresi ile ulaşım sağlanır. Karayolundan ise özel araç veya otobüsler ile ulaşılabilir. Otobüs ile seyahat etmek isteyenler için, ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Denizli otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Denizli otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Denizli şehir merkezi arası 16 km’dir.

Belediye Otobüsü

Denizli otogarı, Denizli şehir merkezine çok yakın bir konumda yer almamaktadır. Dolayısıyla toplu taşıma, özel araçlar veya taksi ile ulaşılır. Otogardan şehir merkezine gelen belediye otobüsleri bulunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinin yakınlarından otogara ulaşım sağlayan otobüsler bulunmaktadır. Bunlar; 150, 191, 270 ve 360 hatlarıdır. 

Yolcu Servisi

Denizli otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine yolcu servis hizmeti sunulduğu da bilinir.

Minibüs

Denizli otogarı Kızlar Pınarı Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca otogardan Denizli şehrine bağlı olan diğer ilçelere de minibüs ile ulaşım sağlanır.

Taksi

Denizli otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Denizli otogardan şehir merkezine taksi ile 21 ile 30 dakika arasında 170,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Muş Hakkında

Muş otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Muş şehir merkezinde bulunanlar için otogara yürüyerek ulaşmak bir seçenektir. Muş şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşanlar için şehir merkezinden otogara yürümek hangi merkezi noktada bulunduğunuza ve yürüme temponuza göre değişmekle birlikte ortalama 20 dakika sürer. Otogara daha yakın merkezi noktada bulunanlar için süre daha da kısalacaktır. Şehir merkezinden otogara yürümek istemeyen veya otogara biraz daha uzak merkezde bulunan yolcular ise merkezden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilir.

Şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Muş iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Muş Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır.  Muş şehir merkezi ana duraklarından ve şehrin işlek caddelerinden geçen otogar istikametindeki minibüsler ile pratik şekilde merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Muş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğunun merkezdeki bilet satış ofislerinde servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış ve yerini öğrenerek merkezdeki servis aracına gidebilir ve oradan kalkan servis aracıyla otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Muş ilinin hemen her noktasında şehir içi ulaşım sağlayan minibüsler bulunmaktadır. Muş şehir merkezinden veya Muş’un Korkut, Hasköy, Malazgirt gibi ilçelerinden ve Ağaçlık Köyü, Cevizlidere Köyü, Alaniçi Köyü gibi birçok köy ve ilçelerden otogara direkt ve aktarma yapılarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Muş otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 2 kilometredir. Muş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 4 -5 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Muş otogarı ve şehir merkezi arası taksi ücreti 30 TL’dir.

Muş Sultan Alparslan Havalimanından Otogara Ulaşım

Muş Sultan Alparslan Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 15 kilometredir. HAVAŞ, Muş Sultan Alparslan Havalimanından otogara veya şehir merkezine servis otobüsleriyle ulaşım hizmeti vermektedir. Havalimanından indikten sonra HAVAŞ servis otobüslerine binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanarak otogara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 160 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

22-24 s Muş - Denizli
1320 KM 

Denizli Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır