Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
2 saat 1 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Merzifon Hakkında

Merzifon ilçesi Amasya ilimize bağlı olan ve Amasya il merkezine yaklaşık 46 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Merzifon ilçe merkezinden Merzifon otogarına gitmek üzere yola çıkacak olan yolcuların belediye otobüsü hizmetinden, yolcu servisi hizmetinden, minibüs hizmetinden ya da taksiden yararlanması mümkündür. Belediye otobüsleri, yolcu servisleri ve minibüsler sık sık durdukları ve yavaş hareket ettikleri için otogara tahmini varış süresinden daha fazla bir sürede varabilirler. Taksilerin toplu taşıma araçlarına kıyasla çok daha hızlı olduğunu söylemek mümkündür.

Belediye Otobüsü

Merzifon ilçe merkezinden 14, 25 ya da E4 EKSPRES hat numaralı belediye otobüsüne binerek otogara ulaşım sağlamak mümkündür. İlçe merkezinden otogara giden otobüslerin üzerinde hat numaralarının yanı sıra gittikleri bölgelerin adı da yazar. Bu nedenle otobüslerin üzerinde “terminal” ya da “otogar” yazısı görülürse o otobüsün otogara gittiğinden emin olunabilir.

Yolcu Servisi

Merzifon ilçe merkezinde bulunan otobüs firması yazıhanelerinden otobüs bileti aldıktan sonra yolcu servisi talebinde bulunmak mümkündür. Otobüs biletini internet üzerinden alan yolcuların yolcu servisi hizmetinden yararlanmak için biletini aldıkları firmaya ulaşmaları gerekir. Otobüs firmalarına ulaşmak için otobüs firmalarının web sitesine girerek telefon numaralarını bulmak yeterlidir. Yolcu servisi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcuların yetkililere koltuk numaralarını, servise binecekleri adresi, isimlerini, soy isimlerini, yola çıkacakları tarihi ve cep telefonu numaralarını vermeleri gerekir.

Minibüs

Merzifon ilçe merkezindeki minibüsler için belli saatler vardır. Minibüslerin saatte bir hareket ettiği söylenebilir. Bu nedenle otogar güzergahında bulunan minibüs duraklarında bekleyerek üstünde “terminal” ya da “otogar” yazan minibüse binmek yeterlidir. Minibüs saatini kaçırmamak için yola çıkmadan önce saatleri kontrol etmek ve her ihtimale karşı erkenden durağa gelmek önemlidir.

Taksi

Merzifon ilçe merkezinden otogara gitmek üzere taksi tutacak olan yolcuların taksiye ödeyecekleri ücret yaklaşık 22 liradır. Merzifon ilçe merkeziyle Merzifon otogarı arasında yaklaşık 1,2 km mesafe bulunur. Otogar ile ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla olmasa da belli saatlerde trafik yoğunluğu olabilir. Bu nedenle taksiyle gidilse dahi otogardan hareket edecek olan otobüs saatinden en az yarım saat önce yola çıkılması önerilir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

300 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır