Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
0 saat 46 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Manisa Hakkında

Manisa, Türkiye'nin batısında, Ege Bölgesi'nde yer alan bir ilimizdir. İlin merkezi de aynı adı taşır. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Manisa, zengin kültürel ve doğal güzelliklere sahiptir. Manisa'nın en önemli tarihi yapılarından biri, Sardes Antik Kenti'dir. Sardes, Lidya Krallığı'nın başkenti olarak bilinir ve Hitit, Pers, Roma ve Bizans dönemlerinde önemli bir ticaret merkezi olmuştur. Manisa otogarı ile şehrin Arda mahallesinde yer almaktadır. Manisa otogarı ile Manisa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Manisa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Manisa şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Manisa şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 9, 10, 11 numaralı belediye otobüsleri ile Manisa otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Tramvay 

Manisa otogarından Manisa il merkezine ulaşmak için 1, 9, 6, 14 numaralı tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

Manisa otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Manisa Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Manisa Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Manisa şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Manisa'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Manisa otogarı ile Manisa il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 8 km’dir. Manisa otogarından binilen taksinin Manisa il merkezine ulaşım ücreti 105 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 11 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

14-16 s Mersin (İçel) - Manisa
840 KM 

Manisa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır