Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
3 saat 54 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
350 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kilis Hakkında

Türkiye’nin Güneydoğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, MÖ 3000 yıllarına uzanan tarihi dokusu ile meşhur Kilis iline otobüs ile yolculuk yaparak otogar lokasyonuna ulaştığınızda, bu lokasyondan şehir merkezine gidebilmek için pek çok ulaşım alternatifi mevcuttur.

Kilis otogarı, Kilis şehir merkezine yürüyüş mesafesindedir. Şıhahmet caddesi üzerinden 950 metrelik bir yürüyüş ile yaklaşık olarak 13 dakika içerisinde şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Ancak daha hızlı ulaşım alternatifleri de mevcuttur.

Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak hızlı bir şekilde şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Minibüs ve belediye otobüslerini kullanarak da Kilis şehir merkezine gidebilmeniz mümkündür. Bu toplu taşıma araçları ile oldukça ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz. Tüm bu ulaşım alternatifleri dışında, otogara taksi çağırabilir, hem hızlı hem de konforlu bir yolculuk sonrası Kilis şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüsleri ile Kilis il merkezine kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz gibi, Kilis ilinin pek çok lokasyonuna da gidebilirsiniz. Belediye otobüslerinin güzergahları şu şekildedir:

  • 1. güzergah: Söğütlüdere-Otogar-Hastane-Üniversite-Çarşı-Oylum
  • 2. güzergah: Söğütlüdere-Çarşı-Otogar-Hastane-Üniversite-Oylum
  • 3. güzergah: Hastane-Çarşı-Söğütlüdere-Karataş-Hastane
  • 4. güzergah: Hastane-Ekrem Çetin-Çarşı-Otogar-Beşevler-Cezaevi

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmetini otobüs firmaları sağlamaktadır. Yolcu servisi ile hem hızlı bir şekilde il merkezine gidebilir, hem de hizmet karşılığında herhangi bir ücret ödemezsiniz. Fakat tüm otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmadığından, Kilis iline seyahat etmeden önce, biletinizin ait olduğu otobüs firmasına ulaşarak hizmet hakkında bilgi alabilirsiniz.

Minibüs

Kilis ilinde, il içerisinde düzenli seferleri olan minibüslerin ilçeler arası seferleri de mevcuttur. Minibüsler ile Kilis şehir merkezine ve Kilis’in pek çok lokasyonuna ulaşabileceğiniz gibi, ilçelere de yolculuk yapabilirsiniz. Kilis ilinin tüm ilçelerine seferler mevcuttur.

Saat 06.00’dan saat 23.00’a dek ulaşım hizmeti veren minibüslerin güzergahları şu şekildedir:

  • Elbeyli
  • Musabeyli
  • Polateli

Taksi

Kilis otogarı, Kilis şehir merkezine 1,3 km mesafede bulunmaktadır. 1,3 kilometrelik bu mesafeyi taksi aracılığı ile ortalama 2 dakika içerisinde giderek Kilis şehir merkezine kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu mesafe için taksi ücreti ortalama olarak 23,00 TL tutarındadır.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

360 KM 

Kilis Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır