Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
780 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13-15s
En Son Satış
2 saat 18 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
700 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ahlat Hakkında

Bitlis iline bağlı Ahlat ilçesinde yer alan Ahlat otogarı, Ahlat ilçe merkezine uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Selçuklu Caddesi üzerinde yer alan Ahlat otogarı, bir ilçe otogarı olmasından dolayı orta büyüklükte bir otogar olmasının yanı sıra Türkiye’nin bütün şehirlerinden ulaşabileceğiniz işlevli bir otogardır. Bitlis şehrinin tarihi bir ilçesi olan Ahlat ilçesi merkezinde yer alan Ahlat otogar, özellikle yaz aylarında bölgenin tarihi yerlerini ziyaret eden yerli ve yabancı turistler tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Ahlat otogarından ilçe merkezine ulaşmak isteyen yolcular, Ahlat otogarında indiğinde merkeze ulaşan çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilir. 

İlçe merkezinde pek çok önemli noktaya kısa bir yürüyüş mesafesinde olan Ahlat otogarından merkeze yürümek kolay bir ulaşım seçeneğidir. Ahlat otogarından istenilen merkezi noktaya yürümek biraz zaman alabilir. Yürümek istemeyen veya Ahlat otogarından daha uzak merkezi noktaya ulaşmak isteyen yolcular ise Ahlat otogarından merkeze ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Ahlat otogarından merkeze ulaşan halk otobüsü, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ahlat otogarından merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Ahlat Belediyesi ilçe içi ulaşımı halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Ahlat otogarından bineceğiniz halk otobüsleri ile ilçenin merkezine ve her semtinde istediğiniz durakta inebilirsiniz. Her yarım saatte bir hareket eden halk otobüsleri ile 5 dakika içinde otogardan merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Adilcevaz otogarından hareket eden minibüs veya ilçe içi dolmuşlar ile ilçe merkezine ulaşabilirsiniz. Otogardan hareket eden ilçe içi dolmuşlar ile Ahlat’ın merkezi cadde ve mahallerine kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Ahlat otogarı içerisinden hareket eden ilçeler arası minibüslerle ise başta Bitlis merkezi olmak üzere Tatvan, Ahlat, Güroymak, Hizan, Mutki gibi Bitlis'in bütün ilçelerine veya köylerine minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Ahlat otogarı ve ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık 1,4 kilometredir. Ahlat otogarından ilçe merkezine rahat ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. Ahlat otogarından ilçe merkezine taksi ile ulaşmak isteyen yolcular için Ahlat otogar ve merkez arası taksi ücreti 24 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

SSL
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.
Visa MasterCard Troy!

Copyright 2024 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır