Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 33 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Mardin Hakkında

Mardin otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Mardin şehir merkezinden otogara ulaşım kısa ve kolaydır.  Mardin şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Mardin şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Mardin şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği mevcuttur. Mardin iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Şehrin birçok mahallesi ve caddesinden geçen otogar yönünde ilerleyen belediye otobüsleri ile merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşmak mümkündür. B2 Yardere – Dara – Ortaköy – Otogar otobüs hattı ile Mardin otogarına direkt olarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Akıncı, Höyüklü, Karademir, Ortaköy, Cezaevi, Kayacan Sitesi, Atatürk Spor Salonu güzergahında ilerleyen otobüse binip otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca gün boyu çalışan özel halk otobüslerinden otogar istikametindeki olanlara binilip otogara ulaşmak mümkündür.

Yolcu Servisi

Mardin otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti sağlayan otobüs firmalarının bazıları servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Şehir merkezinden otogara servis ile ulaşım imkanı sağlayan otobüs firmalarının servisleri ise merkezdeki otobüs firmasının bilet satış ofisinden hareket etmektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size en yakın merkezdeki bilet sayış ofisine gidebilir ve oradan kalkan servis aracına binip otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Mardin’de şehir içi ulaşım hizmeti veren otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği bulunmaktadır. Mardin şehir merkezi duraklarından geçen otogar istikametindeki minibüsler ile merkeze ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Mardin’in Nusaybin, Midyat, Kızıltepe, Kabala, Yedikardeş gibi ilçe ve köylerden otogara ulaşmak isteyen yolcular minibüs ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Taksi

Mardin otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 4 kilometredir. Mardin şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 6 – 10 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Mardin şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 50 TL’dir.

Mardin Prof. Dr. Aziz Sancar Havalimanından Otogara Ulaşım

Mardin otogarı ve havalimanı arası mesafe yaklaşık 18 kilometredir. HAVAŞ, Mardin Havalimanı ve şehir merkezi arası yolcu servisi hizmeti vermektedir. Havalimanından şehir merkezine veya otogara HAVAŞ servis otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 190 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

3-4 s Mardin - Erbil (Irak)
180 KM 

Erbil (Irak) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır