Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
3 saat 16 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
500 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Manisa Hakkında

Manisa otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Manisa şehir merkezinde otogara yakın noktada bulunanlar için merkezden otogara yürümek bir seçenektir. Şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşmak istemeyen veya şehir merkezinin otogara uzak noktalarında bulunanlar ise toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkez noktalardan otogara rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manisa şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Manisa şehir merkezi ve bölgelerinden belediye otobüsü ile otogara ulaşmak için otogar yönüne doğru giden otobüs hatlarına binmeniz gerekir. 19 Mayıs Bulvarı, Özsaruhan Bulvarı, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Devlet Hastanesi, Üniversite gibi merkezi noktalarda durakları olan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. H1 OSB – Otogar, H2 Küçük sanayi – Otogar, H3 Kuşlubahçe – C.B.Ü. – Hastane, H6 Uncubozköy – Otogar, H9 Horozköy – Otogar, H11 Güzelyurt – Otogar, H304 Güzelyurt – İzmir Caddesi – Otogar otobüs hatlarına size en yakın duraktan binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Manisa otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçebilir ve otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Manisa şehir merkezi duraklarından veya çevre mahallerden otogar istikametinde olan minibüslere binilerek pratik şekilde otogara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Manisa’nın Akhisar, Soma, Kula, Kırkağaç, Salihli Peynirdere ve Kürtül gibi birçok ilçe ve köylerinden minibüsler ile otogara ulaşım sağlamak mümkündür.

Taksi

Manisa şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3 kilometredir. Manisa şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler taksi ile yaklaşık 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

480 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır