Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
0 saat 35 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Ağrı Hakkında

Ağrı otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesinde bulunan Ağrı ilinde yer alır. Ağrı, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524.644 nüfusa sahip şehirdir. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile gelişmeye çalışan bir şehirdir. Örneğin Ağrı şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Ağrı otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Ağrı otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Ağrı şehir merkezi arası 750 metredir. 

Belediye Otobüsü

Ağrı otogarı, Ağrı şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmıştır. Bu sebeple direkt otogara gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Şehir merkezine gelen her otobüs hattı, otogarında yakınından geçerek otogara ulaşımı sağlamaktadır.

Yolcu Servisi

Ağrı otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmadığı bilinir. Bunun sebebi otogarın şehir merkezine çok yakın bir alana konumlandırılmış olmasıdır. Fakat tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine servis hizmeti değişim gösterir. Bu durumda yolcu servisinizin olup olmadığını yolculuğu yapmış olduğunuz firmanın gişelerinden öğrenmek mümkündür.

Minibüs

Ağrı otogarı Fırat Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ek olarak minibüs saatlerinin mevsimlere göre yaz ve kış tarifesine göre değişim göstermektedir. Ayrıca, otogardan hareket eden Ağrı iline bağlı ilçe ve mahallelere de ulaşım mümkündür. Otogardan şehir merkezine ve hastaneye ulaşım minibüslerle sağlayabilme imkanı sunulur.

Taksi

Ağrı otogarı il merkezine çok yakın bir alanda olmasından dolayı yürüyerek de ulaşım kolaylıkla sağlanır. Ancak taksi ile ulaşmak da alternatifler arasındadır. Ağrı otogardan şehir merkezine taksi ile 1 dakikadan da az bir sürede hizmet bedeli olan taksi ücreti 17,50 TL’yi ödeyerek ulaşım mümkündür.

Manisa Hakkında

Manisa otogarı şehir merkezine yakın konumlanmıştır. Manisa şehir merkezinde otogara yakın noktada bulunanlar için merkezden otogara yürümek bir seçenektir. Şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşmak istemeyen veya şehir merkezinin otogara uzak noktalarında bulunanlar ise toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanarak merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkez noktalardan otogara rahat şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Manisa şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Manisa şehir merkezi ve bölgelerinden belediye otobüsü ile otogara ulaşmak için otogar yönüne doğru giden otobüs hatlarına binmeniz gerekir. 19 Mayıs Bulvarı, Özsaruhan Bulvarı, Muhsin Yazıcıoğlu Bulvarı, Devlet Hastanesi, Üniversite gibi merkezi noktalarda durakları olan belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. H1 OSB – Otogar, H2 Küçük sanayi – Otogar, H3 Kuşlubahçe – C.B.Ü. – Hastane, H6 Uncubozköy – Otogar, H9 Horozköy – Otogar, H11 Güzelyurt – Otogar, H304 Güzelyurt – İzmir Caddesi – Otogar otobüs hatlarına size en yakın duraktan binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Manisa otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçebilir ve otobüs firmasının merkezdeki bilet satış ofisini öğrenebilirsiniz. Bilet aldığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan hareket eden servis aracına binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Manisa şehir merkezi duraklarından veya çevre mahallerden otogar istikametinde olan minibüslere binilerek pratik şekilde otogara ulaşım sağlanabilir. Ayrıca Manisa’nın Akhisar, Soma, Kula, Kırkağaç, Salihli Peynirdere ve Kürtül gibi birçok ilçe ve köylerinden minibüsler ile otogara ulaşım sağlamak mümkündür.

Taksi

Manisa şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 3 kilometredir. Manisa şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler taksi ile yaklaşık 6 – 8 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Manisa şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 45 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

23-25 s Manisa - Ağrı
1380 KM 

Ağrı Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır