Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
300 km
Yaklaşık Sefer Süresi
5-6s
En Son Satış
1 saat 19 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
275 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Denizli Hakkında

Denizli otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesinde bulunan Denizli ilinde yer alır. Denizli, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 1.056.332 nüfusa sahip bir şehir olarak bilinir. Denizli, turizm sektöründe de gelişmeye çalışan iller arasında yer alır. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile sıklıkla ziyaret edilen bir şehirdir. Örneğin; Denizli şehrine gelen biri, pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre pek çok şekilde ulaşım sağlanabilir. Havayolu, demiryolu ve karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Havayolu ile ulaşımı için Denizli şehir merkezinden 63 km uzaklıkta yer alan havalimanına gidilebilir. Demiryolu ile ulaşım için Denizli ve Eskişehir arasında Pamukkale Ekspresi ile ulaşım sağlanır. Karayolundan ise özel araç veya otobüsler ile ulaşılabilir. Otobüs ile seyahat etmek isteyenler için, ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Denizli otobüs bileti alınması yeterli olmaktadır. Denizli otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Denizli şehir merkezi arası 16 km’dir.

Belediye Otobüsü

Denizli otogarı, Denizli şehir merkezine çok yakın bir konumda yer almamaktadır. Dolayısıyla toplu taşıma, özel araçlar veya taksi ile ulaşılır. Otogardan şehir merkezine gelen belediye otobüsleri bulunmaktadır. Aynı şekilde şehir merkezinin yakınlarından otogara ulaşım sağlayan otobüsler bulunmaktadır. Bunlar; 150, 191, 270 ve 360 hatlarıdır. 

Yolcu Servisi

Denizli otogarından şehir merkezine hizmet eden yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunur. Servis ile şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. Ayrıca, tercih edilen otobüs firmasına göre şehir merkezine yolcu servis hizmeti sunulduğu da bilinir.

Minibüs

Denizli otogarı Kızlar Pınarı Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkez gittiği sorulabilir. Ayrıca otogardan Denizli şehrine bağlı olan diğer ilçelere de minibüs ile ulaşım sağlanır.

Taksi

Denizli otogarı il merkezine konumlandırılmıştır. Denizli otogardan şehir merkezine taksi ile 21 ile 30 dakika arasında 170,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Manavgat Hakkında

Manavgat ilçesi Antalya ilinde bulunan ve Antalya iline yaklaşık 74 km mesafede bulunan bir ilçedir. Antalya iline uzak ilçeler arasında bulunan Manavgat ilçesinden Manavgat otogarına ulaşım sağlamak oldukça kolaydır. Şehirlerarası seyahat edecek olan yolcuların ilçe merkezinden Manavgat otogarına ulaşım sağlamaları gerekir. Manavgat ilçe merkezinden Manavgat otogarına ulaşım sağlamak için belediye otobüsleri, yolcu servisleri, minibüsler ya da taksi kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Manavgat otogarına Manavgat ilçe merkezinden belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak mümkündür. Bunun için yolcuların yapması gereken ilk şey otobüslerin sefer saatlerini inceleyerek yolculuk planını buna göre yapmasıdır. Yolcular ilçe merkezinden otogara ulaşım sağlamak için GAN01 hat numaralı otobüse bilmelidir. Otobüse bindikten sonra otogara tahmini varış süresi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Otogara geç kalan yolcuların belediye otobüsleri yavaş ilerlediği için belediye otobüsü kullanmaları önerilmez.

Yolcu Servisi

Manavgat ilçe merkezinden Manavgat otogarına ulaşım sağlamak isteyen ancak taksi ve belediye otobüsü kullanmak istemeyenler ücretsiz yolcu servisi hizmetinden faydalanabilirler. Ücretsiz yolcu servisi hizmeti olan otobüs firmalarından bilet alan herkesin yolcu servislerini kullanma hakkı vardır. Yolcu servisi hizmetinden yararlanmak isteyen yolcuların otobüs biletlerini alır almaz ilgili otobüs firmasıyla iletişime geçerek yolcu servisi istediklerini belirtmeleri gerekir. 

Minibüs

Manavgat ilçesinde minibüs tipi bazı toplu taşıma araçlarının aktif olduğu söylenebilir. Ancak bu araçların sayısı oldukça sınırlıdır ve hepsi otogara gitmez. İlçe merkezinden minibüs tipi bir araç kullanarak otogara ulaşım sağlamak isteyenlerin detaylı bir araştırma yapmaları gerekir. Ancak Antalya genelinde minibüs tipi araçların sayısı sınırlı olduğundan minibüs dışındaki seçeneklerin değerlendirilmesi daha mantıklıdır.

Taksi

Manavgat ilçe merkezi ile Manavgat otogarı arasında yaklaşık 2,8 km mesafe bulunur. Manavgat ilçe merkezinden Manavgat otogarına gitmek üzere yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 4 dakikadır. Taksiler yolcu servislerine ve belediye otobüslerine kıyasla çok daha hızlı olsalar da belediye otobüslerine ve yolcu servislerine göre daha maliyetlidir. Bu nedenle yolcuların taksiye binmeden önce bütçe hesaplaması yapmaları önerilir. 4 dakikalık yolculuğun sonunda taksiye ödenecek ücret yaklaşık 43 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

5-6 s Manavgat - Denizli
300 KM 

Denizli Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır