Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
360 km
Yaklaşık Sefer Süresi
6-7s
En Son Satış
0 saat 15 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
400 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Batman Hakkında

Güneydoğu Anadolu’nun binlerce yıllık tarihinin barındığı Batman ilinin merkezinde yer alan otogardan, Batman şehir merkezine pek çok ulaşım alternatifi bulunmaktadır. Bu şehrin otogar lokasyonuna ulaştığınızda; belediye otobüsleri, minibüsler, yolcu servisleri ve taksiler gibi pek çok ulaşım aracı ile şehir merkezine kolayca ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü 

Batman il merkezi için belediye otobüslerini kullanmak hem ekonomik hem de pratik bir tercihtir. Belediye otobüsleri saat 06.00’dan saat 23.00’a dek ulaşım hizmeti vermektedir. Belediye otobüsleri aracılığı ile, otogar noktasından il merkezi noktasına ulaşım sağlamak için 15 ve 9C numaralı otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Asis akıllı bilet uygulaması ile otobüs hareketlerini anlık olarak takip edebilmeniz mümkündür.

Belediye otobüsleri aracılığı ile havaalanına da ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri ile havaalanına; 1A, 2A, 3A, 4A, 5A, 6A, 7A, 8A, 9A, 10A ve 11A numaralı otobüs hatları ile gidebilirsiniz. 

Yolcu Servisi

Batman otogarında bilet satış ofisleri yer alan pek çok yerel ve ulusal firma ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Ücretsiz yolcu servisi hizmeti ile hem otogardan Batman il merkezine gitmek, hem de il merkezinden otogara gelebilmek mümkündür. İl merkezinden otogara gelebilmek için, şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan firmalar ile iletişime geçebilirsiniz. Her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlanmaktadır.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile hem ilçe merkezine hem de Batman’ın diğer ilçelerine ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsleri kullanarak Batman’ın dilediğiniz noktasına ulaşabilirsiniz. Batman’ın tüm mahallelerinde minibüs durakları mevcuttur. Batman minibüs güzergahları şöyledir:

  • Beşiri
  • Gercüş
  • Hasankeyf
  • Kozluk
  • Sason

Minibüslerin, tüm bu güzergahlar dışında Siirt ve Diyarbakır illerine de düzenli seferleri bulunmaktadır. Minibüsler, saat 06.00’dan saat 20.00’a dek hizmet sağlamaktadır.

Taksi

Batman il merkezi ile Batman otogarı arasındaki mesafe 3,5 kilometredir. Otogardan Batman il merkezine gitmek için taksi kullanabilir, hızlı bir şekilde il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Taksi ile bu mesafe için tahmini yolculuk süresi 5 dakikadır. Bu mesafe için taksi ücreti ise ortalama olarak 39,50 TL tutarındadır. 

Malatya Hakkında

Malatya otogarı (MAŞTİ), Malatya’nın Yeşilyurt ilçesinde şehrin önemli noktalarından biri olan Ankara Caddesi üzerinde konumlanmıştır. Malatya otogarına şehir merkezinden ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneklerini kullanarak kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Malatya şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, trambüs, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca Malatya şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Malatya iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Malatya şehir merkezinden kalkan veya merkezi noktalardan geçen ve otogar yönüne giden otobüs hatlarına binerek merkezden otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlayabilirsiniz. 152, 2A, 2D, 2E, 13B, 21A, 21B numaralı otobüs hatlarına Merkez Durak Soykan Parkı, İnönü Caddesi, MYO Önü, Y. Devlet Hastanesi Önü, Yaşam Merkezi Önü, Taner Kız Öğrenci Yurdu, Sanayi Kavşağı gibi merkezi yerlerden binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca 2C Turgut Özal Üniversitesi Kampüsü – Sevgi Evleri – MAŞTİ,  otobüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Trambüs

Malatya şehir merkezinde MAŞTİ otogar ile İnönü Üniversitesi arası ulaşım hizmeti sunan trambüs bulunmaktadır. Size en yakın trambüs durağından 81 numaralı trambüs hattına binerek otogara kolay şekilde ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Malatya otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek otobüs firmasının merkezdeki yazıhanesine gidebilir ve oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Sabah erken saatlerde hareket edip gün boyu şehir içi ulaşımı sağlayan minibüs seçeneği ile şehir merkezinden, ilçelerinden ve çevre mahallerden pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezi alanlarını dolaşan minibüslere birçok merkezi noktadan binmek mümkündür.

Taksi

Malatya otogarı şehir merkezine yaklaşık 7 kilometre uzaklıktadır. Malatya şehir merkezinden hızlı ve konforlu şekilde otogara ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 10 – 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Malatya şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 80 TL’dir.

Malatya Havalimanından Otogara Ulaşım

Malatya Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. Malatya Havalimanı ve otogar arası HAVAŞ servis otobüsü bulunmadığı için Malatya Belediyesi tarafından işletilen Malatya Meydan Turizm servis araçlarıyla havalimanından otogara ulaşım sağlanmaktadır. Ayrıca havalimanından araç kiralayarak veya taksi seçeneği kullanılarak otogara ulaşmak mümkündür. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

6-7 s Malatya - Batman
360 KM 

Batman Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır