Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
900 km
Yaklaşık Sefer Süresi
15-17s
En Son Satış
2 saat 24 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
470 TL
Günlük Sefer Sayısı
3 sefer
Popüler Otobüs Firması

Çorum Hakkında

Çorum otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesinde orta Karadeniz bölümünde bulunan Çorum ilinde yer alır. Çorum, TÜİK 2022 tahmini verilerine göre 524,130 nüfusa sahip bir şehirdir. Çorum leblebisi ile ünlüdür. Şehre ait yöresel lezzetler, tarihi yapılar ve doğal alanlar ile Karadeniz turu yapan kişilerin de gittikleri bir şehirdir. Örneğin Çorum şehrine müze gezisi için gelen biri pek çok yerlerdeki ziyaretlerinden sonra yöresel lezzetleri tadabilir. Doğası ve yöresel yemekleri ile meşhur bu şehre karayolu ile ulaşım sağlanabilir. Karayolundan gelirken özel araç veya otobüs seçenekleri ile seyahat edilebilir. Otobüs ile gelenler için ulusalda hizmet veren pek çok otobüs firmaları ile birlikte bölgede de hizmet veren çeşitli otobüs firmalarıyla da ulaşım sağlanması mümkündür. Bunun için Çorum otobüs bileti alınması yeterlidir. Çorum otogarına gelen biri ise rahatlıkla şehir merkezine ulaşım sağlayabilir. Bu ulaşım için toplu taşıma seçenekleri mevcuttur. Otogar ile Çorum şehir merkezi arası 3,3 km’dir.

Belediye Otobüsü

Çorum belediye otobüsleri 06:30 ile 23:30 arasında hizmet vermektedir. Çorum otogarı, Çorum şehir merkezine oldukça yakın bir alana konumlandırılmış olmasından dolayı direkt şehir merkezine gelen bir otobüs hattı bulunmamaktadır. Ancak, şehir merkezinin yakınından geçen güzergahlar ile otogara ulaşımı sağlayan otobüsler vardır. Örneğin; 9 numaralı belediye otobüsü ile bu yolculuk tamamlanabilir.

Yolcu Servisi

Çorum otogarından şehir merkezine hizmet eden belediyeye ait bir yolcu servisi ulaşım alternatifi bulunmamaktadır. Fakat, şehre gelirken tercih edilen otobüs firmanızın yolcu servis imkanı olabilir. Bunun için servis ile şehir merkezine servis ile gitmek için firmanızın otogardaki danışma birimlerinden bilgi alınabilir. 

Minibüs

Çorum otogarı Çepni Mahallesinde yer alır. Otogardan şehir merkezine gitmek için belediye otobüslerine ek olarak minibüsler tercih edilebilir. Bu ulaşım için otogardaki danışma birimine hangi minibüsün merkeze gittiği sorulabilir. Ayrıca, Çorum iline bağlı olan ilçelere de minibüs imkanı bulunmaktadır. 

Taksi

Çorum otogarı il merkezine çok yakın bir konumda yer almaktadır. Çorum otogardan şehir merkezine taksi ile 4 dakikada 43,00 TL ödeyerek ulaşım mümkündür.

Kuşadası Hakkında

Kuşadası ilçesi Aydın iline bağlı olan ve Aydın il merkezine yaklaşık 60 km mesafede bulunan bir ilçedir. Kuşadası ilçesinden şehirlerarası seyahat etmek üzere otogara gitmek isteyen ziyaretçilerin Kuşadası otogarına ulaşım sağlamaları gereklidir. Kuşadası otogarıyla Kuşadası ilçe merkezi arasındaki mesafe fazla değildir. Bu nedenle yolcuların toplu taşıma araçları, taksi ya da şahsi araçlarıyla otogara kısa sürede ulaşmaları mümkündür.

Belediye Otobüsü

Kuşadası ilçe merkezinden Kuşadası otogarına gidecek olan yolcuların en sık kullandıkları toplu taşıma araçlarının başında belediye otobüsleri gelir. Kuşadası ilçesi turistik bir ilçe olduğu ve yaz aylarında çok hareketli hale geldiği için Kuşadası ilçesinden Kuşadası otogarına giden birçok belediye otobüsü bulunur. İlçe merkezinden otogara gitmek üzere otobüsle yola çıkacak olanların 272, 403, 403E ya da K.ADASI hat numaralı otobüslerden birine binmeleri gerekir. Kuşadası ilçesi yaz aylarında daha hareketli hale geldiği için otobüs seferlerinin sayısı yaz aylarında arttırılır.

Yolcu Servisi

Kuşadası ilçesinden Kuşadası otogarına gitmek üzere yola çıkacak olanların yolcu servislerini kullanmaları da mümkündür. İlçe merkezindeki yolcuları alarak aktarmasız şekilde otogara bırakan yolcu servisleri yolcular tarafından sık tercih edilir. Şehirler arası seyahat edecek olan yolcuların otobüs bileti aldıktan sonra ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanmaları mümkündür. Bunun için yapılması gereken tek şey ilgili otobüs firması ile iletişime geçilmesidir. Otobüs firmasının yetkililerine yolcu bilgilerinin verilmesi durumunda yolcu servisi tahsis edilir.

Minibüs

Tıpkı belediye otobüsü gibi Kuşadası ilçe merkezinden Kuşadası otogarına ulaşım sağlayan birçok minibüs bulur. Özellikle yaz aylarında sayıları artan minibüslerin sefer saatleri de ileri çekilir. Zira yaz aylarında hareketli hale gelen Kuşadası ilçesinde toplu taşıma araçlarına sıkça ihtiyaç olur. Yaz aylarında Kuşadası ilçesine gelen bir kişi ilçe merkezinden minibüs ya da belediye otobüsüyle otogara kolaylıkla ulaşabilir.

Taksi

Kuşadası ilçe merkeziyle Kuşadası otogarı arasında yaklaşık 1,6 km mesafe bulunur. Kuşadası ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlamak için yola çıkan bir kişinin tahmini varış süresi 5 dakikadır. Kuşadası ilçe merkezinden taksi tutarak otogara ulaşım sağlayanların ödeyecekleri ücret ise yaklaşık 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

15-17 s Kuşadası - Çorum
900 KM 

Çorum Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır