Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
180 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3-4s
En Son Satış
2 saat 22 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
300 TL
Günlük Sefer Sayısı
5 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erzincan Hakkında

Erzincan, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Karadeniz'in güneyinde, Munzur Dağları'nın eteklerinde kurulmuştur. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Erzincan, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Erzincan otogarı ile şehrin Karaağaç mahallesinde yer almaktadır. Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 6 numaralı belediye otobüsleri ile Erzincan otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Erzincan otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Erzincan Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Erzincan şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Erzincan'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Erzincan otogarından binilen taksinin Erzincan il merkezine ulaşım ücreti 20 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 7 TL’dir.

Kovancılar Hakkında

Kovancılar, Elâzığ ilinin bir ilçesidir ve il merkezine yaklaşık 50 km uzaklıktadır. İlçe, doğuda Maden, batıda Sivrice ve Elâzığ merkez, kuzeyde Ağın ve güneyde Baskil ilçeleriyle çevrilidir. İlçenin tarihi çok eskilere dayanmaktadır. İlk yerleşim izleri milattan önce 2000'lere kadar uzanmaktadır. Kovancılar ilçesi ayrıca, doğal güzellikleri ile de ilgi çekmektedir. İlçede yer alan Peri Deresi, Gürlevik Şelalesi ve Munzur Dağları gibi yerler, doğa yürüyüşleri, kamp ve piknik yapmak için ideal mekanlardır.

Kovancılar otogarı ilçenin merkezinde yer almaktadır. Kovancılar otogarı ile Kovancılar ilçe merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 450 m’dir. Kovancılar ilçe merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile otogarın yakın bir konumuna ulaşmanız mümkündür. İlçe merkezinden bineceğiniz taksi ile de ilçenin otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak otogara ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Kovancılar ilçe merkezinden kalkan belediye otobüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür. Otogara yakın bir konumda belediye otobüslerinin varış yeri mevcuttur. Kovancılar ilçe merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 13, 14, 26 numaralı otobüslerdir İlçenin belediyesine ulaşarak ilçe merkezinden otogara ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Kovancılar ilçe merkezlerinde bulunan bazı otobüs firmalarının kendine ait servis ile ilçe merkezinden otogara ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Kovancılar ilçesi otogarına (terminaline) giden minibüsler ile ilçe içi ulaşım sağlanmaktadır. Kovancılar ilçe merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Otogar yakınından geçen minibüs hattı numaralandırılmamıştır. Kovancılar ilçesinde bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İlçe merkezinden otogara gitmek için taksi seçeneği de kullanılabilir. İlçe merkezinden otogara ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir.  Kovancılar otogarı ile Kovancılar il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 450 m’dir. Kovancılar ilçe merkezinden binilen taksinin Kovancılar otogarına ulaşım ücreti 30 TL’dir. Otogar ile ilçe merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 1 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

180 KM 

Erzincan Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır