Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1020 km
Yaklaşık Sefer Süresi
17-19s
En Son Satış
2 saat 51 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Erzincan Hakkında

Erzincan, Türkiye'nin Doğu Anadolu bölgesinde yer alan bir şehirdir. Karadeniz'in güneyinde, Munzur Dağları'nın eteklerinde kurulmuştur. Şehir, tarihi, kültürel ve doğal zenginlikleri ile dikkat çeken bir yerdir. Erzincan, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır.  Erzincan otogarı ile şehrin Karaağaç mahallesinde yer almaktadır. Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Erzincan şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Elâzığ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 1, 2, 6 numaralı belediye otobüsleri ile Erzincan otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Erzincan otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Erzincan Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Erzincan Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. Erzincan şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. Erzincan'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Erzincan otogarı ile Erzincan il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4 km’dir. Erzincan otogarından binilen taksinin Erzincan il merkezine ulaşım ücreti 20 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 7 TL’dir.

Kocaeli (İzmit) Hakkında

Kocaeli ilinin merkez ilçesi İzmit’ten Kocaeli (İzmit) otogarına ulaşım için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kocaeli şehir merkezine yakın olan Kocaeli (İzmit) otogarına birçok ulaşım yöntemiyle kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kocaeli şehir merkezinden direkt otogara ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs, tramvay vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara rahat şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği tercih edilebilir. Kocaeli iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Kocaeli şehir merkezi ve Kocaeli’nin birçok bölgesinden belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlamak mümkündür. Kocaeli içerisinde büyük mahalle ve cadde duraklarında bulabileceğiniz otogar istikametindeki belediye otobüslerine binerek otogar yönüne yolculuk yapabilirsiniz. Otogar istikametindeki belediye otobüs hatlarını güzergahları ile bilmek otobüslere ulaşım sağlamak için size avantaj sağlayacaktır. Kocaeli’nde otogara ulaşım sağlayabileceğiniz otobüs hatları şöyledir;

 10 Otogar – Bayındırlık – Umuttepe

12 Otogar – Yeşilova – Çayırköy – Korukent

118 Öğretmenler – Derince – Bekirdere – Otogar 

138 Yenikent – Kaşkal – Derince – Otogar 

151 Tütünçiftlik Sahil – 95 Evler – Otogar

154 Kirazlıyalı - Yavuz Selim – Körfez – Esentepe – Otogar

175 Kirazlıyalı – Altyol – Otogar – Umuttepe

183 Yukarı Hereke – Kışladüzü – Körfez – Derince – Otogar

200 Otogar – Derince – Körfez – Dilovası – Gebze – Pendik

250 Otogar – Sabiha Gökçen Havalimanı – Ulaşım Park

255 Derbent – Arslanbey – Atakent – Otogar – Ulaşım Park

265 Maşukiye – Derbent – Acısu – Otogar – Ulaşım Park

400 Otogar – Marmaray – Darıca

402 Kent Önü – G.T.Ü – Dilovası – Derince – Otogar

413 Beylikbağı – Fatih Devlet Hast. – Gebze – Otogar

498 Muallimköy – Otogar – Tübitak – Gebze

560 Fatih Tren İstayonu – Gebze – Otogar

580 Özgünkent – Ş.Pınar – Çayırova – Gebze – Otogar

702 Gölcük – Otogar

711 Saraylı – Otogar-1 

Tramvay

Kocaeli’nin merkez ilçelerinden biri olan İzmit’te ulaşım hizmeti veren Akçaray tramvay hattı ile otogara ulaşmak mümkündür. Otogar – Plaj Yolu arası ulaşım hizmeti veren tramvay hattı ile Plaj Yolu, Eğitim Kampüsü, Kongre Merkezi, SEKA Devlet Hastanesi, SEKA Park, Tren Garı, Fevziye, Yeni Cuma, Fuar, Milli İrade Meydanı, Doğu Kışla, Mehmet Ali Paşa, Yenişehir, Yahya Kaptan tramvay duraklarından size en yakın olana binilerek otogara kolay şekilde ulaşılabilir.

Yolcu Servisi

Kocaeli otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğunun şehir merkezinden otogara yolcu taşıyan ücretsiz servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçerek merkezdeki size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidebilir ve oradan kalan servis aracı ile otogara ulaşım sağlayabilirsininiz.

Minibüs

Kocaeli şehir içi minibüslerine Kocaeli Üniversitesi Kampüsü, Koceli Müzesi, Yenişehir Mahallesi, Yahya Kaptan Mahallesi, Güneş Caddesi, Kocaeli Devlet Hastanesi gibi birçok merkezi noktadan binebilir ve pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kocaeli’nin ilçe ve köylerinden ise birlik ve kooperatif minibüsleri ile otogara ulaşmak mümkündür.

Taksi

Kocaeli şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 12 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 76 TL’dir.

Feribot

Kocaeli vapur iskelesi ile seyahat ederek otogara ulaşmak istiyorsanız İzmit Vapur İskelesi’ne ulaşmanız gerekir. Derince, Gölcük, Karamürsel veya Tütünçiftlik Vapur İskelesi’nden size en yakın iskeleye giderek Hat kodu 1, 1B, 3B olan vapurlar ile İzmit Vapur İskelesi’ne ulaşabilirsiniz. Oradan ise şehir merkezine doğru yürüyüp belediye otobüsü, minibüs veya taksi seçeneği ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanından Otogara Ulaşım

Kocaeli Cengiz Topel Havalimanında otogara ulaşmak için çeşitli ulaşım araları kullanılabilir. HAVAŞ servis otobüsleri havalimanında bulunmasa da belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlanabilir. 250C numaralı otobüs ile Kocaeli otogarına ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kocaeli havalimanından araç kiralayabilir ya da taksi seçeneği ile otogara ulaşabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 12 kilometredir. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 141 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

1020 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır