Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
780 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13-15s
En Son Satış
2 saat dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
689 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İzmir Hakkında

İzmir, Türkiye'nin batısında yer alan Ege Denizi kıyısında bir il ve en büyük üçüncü şehridir. Tarihi, doğal güzellikleri, turistik yerleri, ticari faaliyetleri ve kültürel mirası ile ülkenin önde gelen merkezlerinden biridir. İzmir, binlerce yıllık tarihi ile birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarihi yerleri, müzeleri, kiliseleri, camileri ve antik kentleri ile ünlüdür. İzmir otogarı ile şehrin Karacaoğlan mahallesinde yer almaktadır. İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İzmir şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İzmir şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 249, 515, 543 numaralı belediye otobüsleri ile İzmir otogarı ve yakın bir konuma ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kemer’den 54, Halkapınar’dan 555, Bornova Merkez Metro 204 ve 505, Buca Tınaztepe’den 277 ve Konak 302 aktarma istasyonlarından kalkan otobüsler ile İzmir otogara ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

İzmir ilinde kullanıma açık olan İzban ulaşım seçeneği ile İzmir il merkezinden İzmir otogarına ulaşım mümkündür.

Yolcu Servisi 

İzmir otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İzmir Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İzmir şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Bu minibüsler numaralandırılmamaktadır. İzmir'de bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İzmir otogarı ile İzmir il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 10 km’dir. İzmir otogarından binilen taksinin İzmir il merkezine ulaşım ücreti 137 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 13 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 30 TL’dir.

Feribot 

İzmir Feribot İskelesi, Konak ilçesinde yer almaktadır ve feribot seferleri için kullanılmaktadır. İskele, şehir merkezine yakın bir konumdadır ve kolay ulaşım imkanlarına sahiptir. İskeleden, İzmir'in çevresindeki birçok popüler destinasyona feribot seferleri düzenlenmektedir. Bunlar arasında, Karşıyaka, Bostanlı, Urla, Çeşme, Foça ve Seferihisar yer alır. İzmir Feribot İskelesi'nde, yolculara feribot seferleri ile birlikte ro-ro taşımacılığı hizmetleri de sunulmaktadır. Bu hizmetler, araç taşımacılığı için kullanılmaktadır.

Kırşehir Hakkında

Kırşehir otogarı şehir merkezine oldukça yakın konumlanmıştır. Kırşehir otogarına yakın merkezi noktada bulunan yolcular şehir merkezinden otogara yürüyerek ulaşabilirler. Yürümek istemeyen veya otogara daha uzak merkezi noktada bulunan yolcular ise şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Kırşehir merkezden otogara ulaşan belediye otobüsleri, minibüs, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kırklareli şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Kırşehir Belediyesi, şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Kırşehir merkezden otogar istikametinde olan otobüs hattı ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 1 numaralı otobüs hattı Üniversite – Meydan – Hastane – Otogar güzergahında gidiş ve dönüş olarak ulaşım hizmeti vermektedir. 1 numaralı otobüs hattı ile otogara ulaşmak mümkündür. Ankara Caddesi, Lise Caddesi, Ahi Evran Üniversitesi, Eğitim ve Araştırma Hastanesi gibi merkezi noktalardan otogar istikametindeki otobüslere binilerek de otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Kırşehir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu merkezden otogara yolcu taşıyan servis aracı bulundurmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis aracının kalkış noktasını öğrenip servis aracına ulaştıktan sonra otogara ücretsiz şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Kırşehir’de şehir içi minibüslerle merkezden veya çevre mahallerden otogara ulaşmak mümkündür. Ayrıca Kırşehir’in ilçelerinden ve köylerinden, Seyfe Gölü, Kırşehir Kaplıcaları ve Yeraltı Şehri gibi turistik yerlerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kırşehir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 3,5 kilometredir. Kırşehir merkezden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler ortalama 5 dakika içinde merkezden otogara ulaşım sağlayabilirler. Kırşehir merkez ve otogar arası taksi ücreti 53,75 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

13-15 s Kırşehir - İzmir
780 KM 

İzmir Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır