Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
1 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
249 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kastamonu Hakkında

Kastamonu otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçenekleri tercih edilebilir. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşan özel halk otobüsleri, seyahat edeceğiniz otobüs firmasının yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. Kastamonu iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise çeşitli ulaşım araçlarını kullanarak havalimanından otogara veya şehir merkezine kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

Kastamonu Belediyesi şehir içi ulaşımı özel halk otobüsleri ile sağlamaktadır. Kastamonu şehir merkezinden otogara ulaşmak içim otogar güzergahında olan otobüs hatlarına binerek otogara ulaşım sağlanabilir. Şehir merkezindeki duraklardan 5.Jandarma Alay Komutanlığı – Kuzeykent yönüne giden özel halk otobüsüne binilip otogara direkt ulaşım sağlanabilir. Süt Fabrikası – Mahalle Hattı, Süt Fabrikası – Değirmen Hattı özel halk otobüsleri ile de otogara ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi

Kastamonu otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarından bazılarının servis araçları bulunmaktadır. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek size en yakın otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

Kastamonu şehir merkezi duraklarından ve çevre ilçelerden hareket eden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. İlçe ve köylerden yolcuların otogara gidebilmesini sağlayan minibüsleri şehir içindeki merkezi duraklarda her yarım saate bir bulabilir ve otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Kastamonu şehir merkezi ve otogar arası mesafe yaklaşık 6 kilometredir. Şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 8 – 10 dakika içinde otogara ulaşım sağlayabilirler. Kastamonu şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 70 TL’dir.

Kastamonu Havalimanından Otogara Ulaşım

Kastamonu Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 20 kilometredir. HAVAŞ servis otobüsleri Kastamonu Havalimanında hizmet vermektedir. Ayrıca Kastamonu Belediyesi Özel Halk Otobüsleri ile de havalimanından otogara ulaşım sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 210 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır