Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
60 km
Yaklaşık Sefer Süresi
1-2s
En Son Satış
2 saat 3 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
200 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Osmaniye Hakkında

Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, Türkiye Cumhuriyeti’nin 80. ili Osmaniye’ye otobüs ile yolculuk ederseniz, ilin otogar lokasyonundan il merkezine gidebilmek için pek çok alternatif mevcuttur.

İskender Türkmen caddesi üzerinden yaklaşık 46 dakikalık bir yürüyüş ile Osmaniye şehir merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Daha hızlı ulaşım opsiyonları da mevcuttur.

Özel halk otobüsleri ve minibüsler gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak ekonomik bir şekilde Osmaniye şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak da şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Bütün bu ulaşım opsiyonları haricinde, otogar lokasyonuna taksi çağırabilir, taksi aracılığı ile çok daha hızlı ve konforlu bir yolculuk ile Osmaniye il merkezine ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüslerini kullanarak hem Osmaniye şehir merkezine, hem de Osmaniye’nin dilediğiniz noktasına ulaşım sağlayabilirsiniz. A3, A4 otobüs hatlarını kullanarak, Osmaniye otogarından şehir merkezi noktasına gelebilirsiniz.

Şehir merkezinden otogara belediye otobüsü ile gitmek için ise A16 hattını kullanarak gidebilirsiniz. Belediye otobüsleri, sabah 07.00’dan gece 22.00’a dek ulaşım hizmeti sunmaktadır. Belediye otobüslerinin her mahalleye ulaşım hizmeti mevcuttur.

Yolcu Servisi

Yolcu servisi hizmetini otobüs firmaları sağlamaktadır. Başta yerel ve ulusal firmalar olmak üzere firmaların pek çoğu ücretsiz yolcu servisi hizmeti vermektedir. Bu hizmet ile Osmaniye şehir merkezine hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hiçbir ücret ödemeyeceğiniz bu hizmet oldukça avantajlıdır. Ancak tüm otobüs firmalarının ücretsiz yolcu servisi hizmeti bulunmadığından, Osmaniye iline seyahat etmeden önce firma ile görüşerek hizmet hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Minibüs

Osmaniye ilinde minibüsleri tercih ederek Osmaniye’nin dilediğiniz noktasına gitmeniz mümkündür. Osmaniye minibüs güzergahları şu şekildedir:

  • Osmaniye merkez
  • Bahçe
  • Düziçi
  • Hasanbeyli
  • Kadirli
  • Sumbas
  • Toprakkale

Sabah 06.00’dan saat 22.00’a dek hizmet veren minibüsler aracılığı ile Osmaniye’nin dilediğiniz lokasyonuna ulaşabilirsiniz.

Taksi

Osmaniye otogarı, Osmaniye il merkezine 5 km mesafede bulunmaktadır. Osmaniye ilinde 5 kilometrelik bu yolculuk, ortalama olarak 7 dakika sürmektedir. 7 dakikalık bu yolculuk için ortalama taksi ücreti ise 60,00 TL tutarındadır. Taksi ile konforlu bir yolculuk yaparak kolayca il merkezine ulaşabilirsiniz.

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise havalimanından otogara ulaşım araçları ile rahat şekilde ulaşabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar yönündeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi merkezi noktalardan otogar güzergahında olan otobüslere binilebilir. 32/B No’lu Hacı Mustafa Mahallesi – KSÜ Avşar, 60 No’lu Şehir Merkezi – Şekeroba otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediyesi şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile de sağlamaktadır. Kahramanmaraş otogar yönünde olan halk otobüsü hatları ise şöyledir; H11 Sosyal Bilimler Lisesi – Otogar, H24 Binevler Cuma Pazarı – Otogar, H26 Hasancıklı Mahallesi – Otogar, H33 Güneşevler – Otogar.

Yolcu Servisi

Kahramanmaraş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış yeri ve saati hakkında bilgi alınabilir. Bilet adlığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracına binilerek otogara ulaşım sağlanabilir.

Minibüs

Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği mevcuttur. Kahramanmaraş şehir merkezinden veya Afşin, Elbistan, Göksün ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 10 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 35,50 TL’dir.

Kahramanmaraş Havalimanından Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Havalimanı içerisinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmasa da Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile kolay şekilde şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediyesi tarafından duyurulan 0534 593 90 99 telefon numarasını Havalimanına gitmeden önce arayarak bilgi alabilir ve size belediye tarafından servis sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 56,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

60 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır