Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
1 saat 21 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Hatay Hakkında

Hatay Akdeniz bölgesinin doğusunda bulunan bir şehirdir. Hatay doğal güzellikleri, tarihi dokusu ve kültürel zenginlikleriyle ünlüdür. Hatay, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Hatay otogarı ile şehrin Ekinci mahallesinde yer almaktadır. Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Hatay şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Hatay şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen 108, 113, 120, 127 numaralı belediye otobüsleri ile Hatay otogarına ulaşmak mümkündür. 

Yolcu Servisi 

Hatay otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

Kahramanmaraş, Gaziantep şehirlerinden Hatay iline minibüs seferleri mevcuttur. Bu minibüsler, farklı firma isimlerine sahiptir. Belirtilen illere giden minibüsler, Hatay otogarından hareket etmektedir.

Taksi

Hatay otogarı ile Hatay il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 5 km’dir. Hatay otogarından binilen taksinin Hatay il merkezine ulaşım ücreti 60 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 7 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Feribot 

Hatay Deniz Otobüsü, Hatay ilinin İskenderun ilçesi ile Kıbrıs arasında yolcu taşımacılığı yapan bir deniz ulaşımı hizmetidir. Hatay Deniz Otobüsü, İskenderun Limanı'ndan hareket ederek, Kıbrıs'ın Girne Limanı veya Gazimağusa Limanı'na seferler düzenlemektedir. Hatay Valiliği Madenli Yat Limanı'ndan yapılan seferler ile Kıbrıs’tan Hatay iline ulaşmak mümkündür. 5-6 saat süren sefer ile Hatay Deniz Otobüsünü kullanarak Kıbrıs ile Hatay arası yolculuk yapmak mümkündür.

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise havalimanından otogara ulaşım araçları ile rahat şekilde ulaşabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar yönündeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi merkezi noktalardan otogar güzergahında olan otobüslere binilebilir. 32/B No’lu Hacı Mustafa Mahallesi – KSÜ Avşar, 60 No’lu Şehir Merkezi – Şekeroba otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediyesi şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile de sağlamaktadır. Kahramanmaraş otogar yönünde olan halk otobüsü hatları ise şöyledir; H11 Sosyal Bilimler Lisesi – Otogar, H24 Binevler Cuma Pazarı – Otogar, H26 Hasancıklı Mahallesi – Otogar, H33 Güneşevler – Otogar.

Yolcu Servisi

Kahramanmaraş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış yeri ve saati hakkında bilgi alınabilir. Bilet adlığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracına binilerek otogara ulaşım sağlanabilir.

Minibüs

Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği mevcuttur. Kahramanmaraş şehir merkezinden veya Afşin, Elbistan, Göksün ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 10 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 35,50 TL’dir.

Kahramanmaraş Havalimanından Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Havalimanı içerisinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmasa da Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile kolay şekilde şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediyesi tarafından duyurulan 0534 593 90 99 telefon numarasını Havalimanına gitmeden önce arayarak bilgi alabilir ve size belediye tarafından servis sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 56,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Hatay Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır