Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
480 km
Yaklaşık Sefer Süresi
8-9s
En Son Satış
3 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
550 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Kahramanmaraş Hakkında

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine çok uzak olmamakla birlikte merkezin biraz dışında konumlanmıştır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara çeşitli ulaşım araçları ile kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini tercih edebilirsiniz. Şehir merkezinden otogara ulaşan belediye otobüsü, minibüs, bilet aldığınız otobüs firmasının yolcu servisi vb. toplu taşıma araçları ile merkezden otogara pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş iline uçak seyahati ile ulaşan yolcular ise havalimanından otogara ulaşım araçları ile rahat şekilde ulaşabilmektedir.

Belediye Otobüsü

Kahramanmaraş şehir merkezi ana duraklarından geçen otogar yönündeki belediye otobüsleri ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Kalesi, Şekerdere Bulvarı, Adnan Menderes Bulvarı ve Karasu Bulvarı gibi merkezi noktalardan otogar güzergahında olan otobüslere binilebilir. 32/B No’lu Hacı Mustafa Mahallesi – KSÜ Avşar, 60 No’lu Şehir Merkezi – Şekeroba otobüs hatları ile otogara ulaşabilirsiniz. Ayrıca Kahramanmaraş Belediyesi şehir içi ulaşımı halk otobüsleri ile de sağlamaktadır. Kahramanmaraş otogar yönünde olan halk otobüsü hatları ise şöyledir; H11 Sosyal Bilimler Lisesi – Otogar, H24 Binevler Cuma Pazarı – Otogar, H26 Hasancıklı Mahallesi – Otogar, H33 Güneşevler – Otogar.

Yolcu Servisi

Kahramanmaraş otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının birçoğu servis araçları ile merkezden otogara yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Seyahat edeceğiniz otobüs firması ile iletişime geçerek servis araçlarının kalkış yeri ve saati hakkında bilgi alınabilir. Bilet adlığınız otobüs firmasının bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracına binilerek otogara ulaşım sağlanabilir.

Minibüs

Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüslere alternatif olarak minibüs seçeneği mevcuttur. Kahramanmaraş şehir merkezinden veya Afşin, Elbistan, Göksün ve Türkoğlu gibi ilçe ve köylerden minibüsler ile pratik şekilde otogara ulaşabilirsiniz.

Taksi

Kahramanmaraş otogarı şehir merkezine yaklaşık 4 kilometre uzaklıktadır. Kahramanmaraş şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi tercih edenler yaklaşık 7 – 10 dakika içinde otogara ulaşabilirler. Şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti 35,50 TL’dir.

Kahramanmaraş Havalimanından Otogara Ulaşım

Kahramanmaraş Havalimanı ve otogar arası mesafe yaklaşık 7 kilometredir. Havalimanı içerisinde HAVAŞ servis otobüsleri bulunmasa da Kahramanmaraş Belediyesi Havalimanı otobüsleri ile kolay şekilde şehir merkezine oradan da otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Kahramanmaraş Belediyesi tarafından duyurulan 0534 593 90 99 telefon numarasını Havalimanına gitmeden önce arayarak bilgi alabilir ve size belediye tarafından servis sağlanabilir. Havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz. Havalimanı ve otogar arası taksi ücreti 56,50 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

480 KM 

Ankara (Aşti) Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır