Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
840 km
Yaklaşık Sefer Süresi
14-16s
En Son Satış
0 saat 24 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
828 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

İstanbul Avrupa Hakkında

İstanbul, Marmara bölgesinde yer alır, Türkiye'nin en kalabalık ve en büyük şehridir. Coğrafi konumu nedeniyle tarih boyunca önemli bir yerleşim yeri olmuş ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. İstanbul, 2 kıtayı birbirine bağlayan önemli bir noktada yer alması nedeniyle Avrupa ve Asya kültürlerinin birleştiği benzersiz bir şehirdir.  İstanbul şehrinde kullanıma açık 3 adet otogar bulunmaktadır. Bunlar Esenler, Harem ve Alibeyköy otogarlarıdır.

 Esenler otogarı ise İstanbul şehrinin merkez otogarı olarak bilinmektedir. Fatih semti ise İstanbul şehrinin merkezi olarak bilinmektedir. Esenler otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. Esenler otogarı Altıntepsi mahallesinde yer almaktadır. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleri, metro, tramvay ve feribot ile İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle İstanbul şehir merkezine ulaşabilirsiniz. İstanbul ilindeki otogara belediye otobüsü ile ulaşım sağlamak için 33B Hattı kullanılmaktadır.

Metro 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine M1B metro hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Tramvay 

Esenler otogarından, İstanbul il merkezi olarak bilinen Fatih semtine T1 tramvay hattı ile ulaşım sağlanabilir.

Yolcu Servisi 

İstanbul otogarından il merkezine otobüs firmalarının kendine ait servis hizmetleri bulunmaktadır.

Minibüs

İstanbul Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (İstanbul Otogarı) giden minibüsler şehir içi ulaşım minibüsleriyle sağlanmaktadır. İstanbul şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. İstanbul'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

İstanbul otogarı ile İstanbul il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 9 km’dir. İstanbul otogarından binilen taksinin İstanbul il merkezine ulaşım ücreti 90 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 12 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 40 TL’dir.

Feribot 

İstanbul Deniz Otobüsleri (IDO), İstanbul'da deniz yoluyla yolcu taşımacılığı hizmeti veren bir şirkettir. İstanbul'un iki yakasını birbirine bağlayan Marmara Denizi üzerindeki hatlarda seferler düzenlemektedir. Şirket, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı olarak hizmet vermektedir. İDO'nun seferleri, sabahın erken saatlerinden gece geç saatlere kadar devam etmektedir. Şirketin hatları arasında en popüler olanları Kabataş, Beşiktaş, Üsküdar, Kadıköy, Bursa ve Yalova gibi noktaları kapsamaktadır. İDO'nun biletleri, online olarak veya deniz limanlarındaki bilet gişelerinden satın alınabilir.

Kadirli Hakkında

Kadirli, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi sınırları içerisinde yer alan Osmaniye iline bağlı, ile 46 km uzaklıkta bulunan bir ilçedir. Osmaniye ilinin kuzeybatısında yer alan Kadirli ilçesine giderseniz, burada ziyaret etmek isteyeceğiniz farklı konumlar için çeşitli ulaşım opsiyonlarını kullanabilirsiniz.

Kadirli otogarı, ilçe merkezine çok uzak bir mesafede değildir. Devlet Bahçeli bulvarı, Osmaniye bulvarı ve Osmaniye-Kadirli yolu üzerinden yapacağınız 4 kilometrelik bir yürüyüş sonrası Kadirli otogarına geçiş yapabilmek mümkündür. Ancak bu yürüyüş ortalama olarak 50 dakika sürecektir. Kadirli otogarına geçiş yapabilmenin daha hızlı ulaşım olanakları da mevcuttur.

Kadirli otogarına, ilçede sık olarak kullanılan belediye otobüsleri ya da minibüsler ile geçebilirsiniz. Bu toplu taşıma vasıtalarının ücretleri de bütçe dostudur. 

Bulunduğunuz lokasyona taksi çağırarak da Kadirli otogarına hızlı bir geçiş yapabilirsiniz. Taksi, toplu taşıma vasıtalarının ücretlerine kıyasla daha pahalı bir ulaşım aracıdır. Ancak; hızlı olması sebebi ile avantajlıdır.

Kadirli ilçesinde hizmet veren otobüs firmaları, kendi müşterilerine yönelik yolcu servisi hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetten yararlanarak, otogara zahmetsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Kadirli ilçesinin her noktasında, belediye otobüslerinin durakları bulunmaktadır. Sabah erken saatlerden gece geç yarısına dek hizmet veren belediye otobüsleri aracılığı ile dilediğiniz lokasyona pratik bir şekilde geçiş yapabilirsiniz.

Belediye otobüsleri ile dilerseniz otogara, dilerseniz ilçe içerisinde herhangi bir noktaya pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Kadirli ilçesi içerisinde hizmet veren otobüs firmalarının büyük bir kısmı yolcu servisi hizmeti vermektedir. Kendi müşterilerine yönelik bu hizmeti sunan otobüs firmalarının bu hizmetini kullanarak kolay bir şekilde terminale geçiş yapabilirsiniz. Ücretsiz bir hizmet olan yolcu servisi hizmetini, müşterisi olduğunuz otobüs firması sağlıyorsa, kolaylıkla kullanabilirsiniz.

Minibüs

Minibüsler aracılığı ile Kadirli ilçesinde pek çok noktaya seyahat edebilirsiniz. Minibüsler ile otogara ya da ilçe içerisinde dilediğiniz bir noktaya geçiş yapabilmeniz mümkündür. S.S. 19 numaralı KOOP minibüsler aracılığı ile ilçeler arası yolculuk da yapabilirsiniz.

Taksi

Kadirli otogarı, ilçe merkezine 5,2 km mesafededir. 5,2 kilometrelik bu mesafeyi taksi ile katederek otogara ortalama 7 dakika içerisinde ulaşabilirsiniz. Bu mesafe için ödeyeceğiniz taksi ücreti ortalama olarak 62,00 TL’dir.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

840 KM 

İstanbul Avrupa Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır