Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1200 km
Yaklaşık Sefer Süresi
20-22s
En Son Satış
0 saat 5 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
1030 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Trabzon Hakkında

Trabzon, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve doğal güzellikleriyle ünlü bir şehirdir. Doğusunda Gümüşhane, güneyinde Giresun ve Ordu, batısında Rize illeriyle komşudur. Trabzon, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu nedenle tarihi, kültürel ve doğal güzellikleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim sunmaktadır.

Trabzon otogarı şehrin Sanayi mahallesinde yer almaktadır. Trabzon otogarı ile Trabzon il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Trabzon şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Trabzon şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 121, 128A, 139A, 203A numaralı otobüslerdir. Şehrin belediyesine ulaşarak Trabzon otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Trabzon otogarından, Trabzon şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Trabzon şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Trabzon Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Trabzon Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Trabzon şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Trabzon otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Trabzon'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Trabzon otogarı ile Trabzon il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 4,5 km’dir. Trabzon otogarından binilen taksinin Trabzon il merkezine ulaşım ücreti 55 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 6 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 10 TL’dir.

Feribot

Trabzon feribotu, özellikle yaz aylarında birçok ziyaretçinin kullanmış olduğu bir ulaşım aracıdır. Trabzon feribotu, Trabzon Limanı'ndan hareket ederek Samsun, Giresun, Ordu ve diğer Karadeniz limanlarına ulaşım sağlamaktadır. Samsun, Trabzon'a en yakın büyük şehirlerden biri olduğu için Trabzon feribotunun en popüler rotalarından biri de Trabzon-Samsun rotasıdır.

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

20-22 s İzmir - Trabzon
1200 KM 

Trabzon Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır