Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1380 km
Yaklaşık Sefer Süresi
23-25s
En Son Satış
0 saat 55 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
750 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Şırnak Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesi sınırları içerisinde yer alan, tarihi zenginliği ile meşhur Şırnak iline otobüs ile seyahat ettiğinizde, şehir içerisinde ulaşım için size rehberlik ediyoruz. Mardin-Şırnak yolunun kenarında kalan Şırnak otogarı, şehrin büyük caddelerine ve merkezi noktalarına yalnızca 2 km uzaklıktadır. Otogardan şehir merkezine gitmek için pek çok ulaşım aracı mevcuttur. Özel halk otobüsleri, minibüsler, yolcu servisleri ve taksilerden yararlanarak şehir merkezine kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsü

Belediye otobüslerinin; Şırnak Üniversitesi, Siirt caddesi, Şırnak Ticaret ve Sanayi Odası, Maden caddesi, Taşlıyol caddesi gibi pek çok önemli lokasyonda durakları mevcuttur. Belediye otobüsleri aracılığı ile, 10-15 dakikalık bir süre içerisinde dilediğiniz lokasyona kolay ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Belediye otobüsleri aracılığı ile hem il merkezine hem de Şırnak’ın dilediğiniz noktasına ekonomik bir yolculuk yapabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Şırnak otogarında bilet satış ofisi bulunan yerel ve ulusal firmaların pek çoğu, ücretsiz yolcu servisi hizmeti sağlamaktadır. Ücretsiz yolcu servisi hizmetinden yararlanarak, kolay bir şekilde Şırnak il merkezine ulaşım sağlayabilirsiniz. Otobüs firmalarına bağlı olarak değişen bu hizmeti, Şırnak iline yolculuk yapmadan önce firmanızı arayarak teyit edebilirsiniz.

Minibüs

Şırnak ili içerisinde hizmet veren minibüsler, çevre il ve ilçelere ulaşım hizmeti de sağlamaktadır. Pek çok lokasyonda durakları bulunan minibüsler aracılığı ile hem Şırnak il merkezine, hem de Şırnak şehrinin dilediğiniz lokasyonuna ekonomik ve pratik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. 

Şırnak otogarı içerisinde hizmet vermekte olan birlik ve kooperatif minibüsleri kullanarak her saat başı, başta Cizre ve Silopi olmak üzere; Uludere, İdil, Güçlükonak gibi Şırnak ilçe ve köylerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Taksi

Şırnak şehir merkezi ile Şırnak otogarı arasındaki mesafe 2 kilometredir. Bu 2 kilometrelik mesafeyi, taksi aracılığı ile yaklaşık olarak 3 dakika içerisinde katederek Şırnak şehir merkezine hızlıca ulaşabilirsiniz. Bu mesafe için ortalama taksi ücreti ise 30 TL tutarındadır. Taksiler, hem pratik hem de hızlı bir ulaşım aracıdır. İl merkezine gitmek için aciliyetiniz var ise ya da yükünüz fazla ise, taksileri tercih edebilirsiniz.

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

23-25 s İzmir - Şırnak
1380 KM 

Şırnak Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır