Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
120 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2-3s
En Son Satış
2 saat 42 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
150 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Nazilli Hakkında

Aydın iline bağlı Nazilli ilçesinde yer alan Nazilli otogarı, Nazilli ilçe merkezine yakın konumlanmıştır. Karaçay’da yer alan Nazilli otogarı; Kuşadası, Selçuk, Didim ve Çeşme gibi yakın tatil beldelere 24 saat otobüs ve minibüs seferleri bulundurmaktadır. Tatil beldelerinin yanı sıra Türkiye'nin dört bir yanına de her saat otobüs seferleri bulabileceğiniz otogar, ilçe merkezine yakın olduğu için ulaşımı da oldukça kolaydır. Aydın caddesi üzerinde bulunan Nazilli otogarına birçok otobüs firmasının seferi ile ulaşmak mümkündür. Otogardan Nazilli merkeze ulaşmak isteyen yolcular Nazilli otogarında indiğinde merkeze ulaşan çeşitli ulaşım araçlarını kullanabilir. 

Nazilli otogarı, merkeze yakın olduğundan dolayı merkezden otogara yürümek bir seçenektir. Yürümek istemeyen veya Nazilli otogarından daha uzak merkezi noktaya ulaşmak isteyen yolcular ise Nazilli otogarından merkeze ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneğini kullanabilir. Nazilli otogarından merkeze ulaşan belediye otobüsü, yolcu servisi, minibüs vb. toplu taşıma araçları ile otogardan merkeze kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Ayrıca Nazilli otogarından merkeze ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir.

Belediye Otobüsü

Nazilli otogarından geçen Aydın Belediyesine ait otobüs bulunmaktadır. Nazilli otogarından geçen 212 numaralı otobüs hattı ile Nazilli otogarından merkeze yakın noktada inebilirsiniz. 212 İsabeyli – Nazilli – Sümer otobüs hattı ile Nazilli otogarı önündeki duraktan binerek Nazilli merkeze yolculuk yapabilirsiniz. Ayrıca 302 numaralı ADÜ – Nazilli otobüs hattı ile Nazilli otogarından Aydın merkeze ulaşım sağlamak mümkündür.

Yolcu Servisi

Nazilli otogarında ulaşım hizmeti veren otobüs firmalarının bazıları otogar içerisinde bulunan servis araçları ile otogardan merkeze yolcu taşıma hizmeti vermektedir. Nazilli otogarında indiğiniz vakit otogar içerisindeki bilet satış ofisine gidebilir ve danışmalara başvurularak servis araçlarının kalkış yerini ve hareket saatini öğrenerek otogardan merkeze otobüs firmasının servis aracı ile gidebilirsiniz.

Minibüs

Nazilli’de minibüsler otogardan merkeze ulaşmak isteyen yolcular tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Nazilli’de ilçe içi minibüs veya dolmuş seferleri ile ilçe merkezindeki ana caddelere ve mahallere ulaşmak mümkündür. Nazilli minibüsleri çoğunlukla otogardan Aydın’ın turistik ilçelerine ulaşım amacıyla kullanılmaktadır. Nazilli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nden minibüslerle Aydın’ın Kuşadası, Didim, Söke, Çine, Efeler gibi birçok ilçesine ve Muğla ilçelerine kolayca ulaşmak mümkündür.

Taksi

Nazilli otogar ve merkez arası mesafe yaklaşık 2 kilometredir. Nazilli otogarından merkeze hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak için taksi seçeneği kullanılabilir. 24 saat ulaşım hizmeti veren taksiler ile her vakit otogardan merkeze taksi ile ulaşabilirsiniz. Nazilli otogar ve merkez arası indi bindi taksi ücreti 30 TL’dir.

 

İzmir Hakkında

İzmir otogarı şehir merkezinin biraz uzağında konumlanmıştır. İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için toplu taşıma araçları veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir otogarından şehir merkezine ulaşan belediye otobüsü, minibüs, otobüs firmasının ücretsiz yolcu servisi, metro gibi toplu taşıma araçları ile kolay şekilde otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. Ayrıca İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için taksi veya özel araç seçeneği kullanılabilir. İzmir iline uçak seyahati ile gelen yolcular ise çeşitli ulaşım araçları ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirler.

Belediye Otobüsü

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan ESHOT belediye otobüsleri bulunmaktadır. Şehrin bir çok merkezi noktası, üniversite kampüsleri ve büyük mahallerden geçen belediye otobüsleri ile otogara ulaşım sağlayabilirsiniz. 54 Kemer Aktarma Merkezi – Otogar, 277 Tınaztepe – Otogar, 302 Konak – Otogar, 555 Halkapınar Metro – Otogar, 602 Menemen Aktarma – Otogar, 608 Egekent 2 – Otogar, 806 Kiraz – Otogar ESHOT belediye otobüslerine binerek otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Metro

Metro ile otogara gelmek isteyen yolcular İzmir Metro’su ile M1 Fahrettin Altay – Evka 3 metro hattında yer alan Bornova metro istasyonunda inmeleri gerekir. Bornova metro istasyonundan kalkan otogar istikametindeki ESHOT otobüslerine binilerek otogara ulaşım sağlanabilir. 204 ve 205 numaralı otobüslere Bornova merkez metroya ulaştıktan sonra binerek otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşmak için otobüs firmasının servis araçları kullanılabilir. İzmir otogarında şehirler arası ulaşım hizmeti veren birçok otobüs firmasının servis araçları bulunmaktadır. Bilet adlığınız otobüs firması ile iletişime geçip merkezdeki size en yakın bilet satış ofisine gidip oradan kalkan servis aracı ile otogara ücretsiz bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Minibüs

İzmir şehir merkezinden otogara ulaşan minibüs ve dolmuş seçenekleri bulunmaktadır. Şirinyer – Buca – Otogar, Gaziemir  - Otogar, Bayraklı – Otogar, Bornova Stadyum – Otogar, Karşıyaka – Otogar minibüs hatları ile otogara minibüsler ile pratik şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. İzmir içinde ulaşım hizmeti sağlayan minibüsler mavi renklidir. İzmir otogarına İzmir’in köylerinden gelmek için beyaz renkli ilçeler arası minibüsleri kullanabilirsiniz.

Taksi

İzmir otogarı ve şehir merkezi arası mesafe yaklaşık 8 kilometredir. İzmir şehir merkezinden otogara hızlı ve konforlu şekilde ulaşmak isteyenler ortalama 15 dakika içinde otogara ulaşabilirler. İzmir şehir merkezi ve otogar arası taksi ücreti ortalama 120 TL’dir.

İzmir Adnan Menderes Havalimanından Otogara Ulaşım

İzmir Adnan Menderes Havalimanından otogar veya şehir merkezine HAVAŞ servis otobüsleri ile ulaşmak mümkündür. Ayrıca 204 numaralı ESHOT belediye otobüsü ile havalimanından otogara kolay şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Havalimanından İzban’a binebilir ve Halkapınar durağında inip minibüsler ile de İzmir otogarına ulaşmanız mümkündür. Ayrıca havalimanından otogara ulaşmak için araç kiralayabilir ya da taksi seçeneğini kullanabilirsiniz.

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

2-3 s İzmir - Nazilli
120 KM 
Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır