Uçuşlar yükleniyor, bekleyin....

Seferler yükleniyor, bekleyin....

Yaklaşık Seyahat Mesafesi
240 km
Yaklaşık Sefer Süresi
4-5s
En Son Satış
2 saat 29 dk dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
199 TL
Günlük Sefer Sayısı
6 sefer
Popüler Otobüs Firması

Tekirdağ Hakkında

Tekirdağ, Türkiye'nin Marmara bölgesinde yer alan tarihi ve turistik açıdan zengin bir şehirdir. Şehir, Trakya bölgesinin en büyük ikinci şehridir ve Marmara Denizi'ne kıyısı bulunmaktadır. Tekirdağ ayrıca Türkiye'nin önemli bir liman şehridir. Şehir, İstanbul ile Çanakkale arasında yer aldığı için stratejik bir konuma sahiptir. Tekirdağ şehri tarihi, turistik ve ekonomik açıdan oldukça zengin bir şehirdir.

Tekirdağ otogarı şehrin Hürriyet mahallesinde yer almaktadır. Tekirdağ otogarı ile Tekirdağ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Tekirdağ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın girişinde taksi bulabilir ve şehir merkezine taksiyle ulaşabilirsiniz. Kendi aracınızla ya da araç kiralama şirketlerinden araç kiralayarak şehir merkezine ulaşabilirsiniz. 

Belediye Otobüsü

Otogarın hemen dışında bulunan belediye otobüsleriyle Tekirdağ şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Otogarın çıkışında belediye otobüslerinin kalkış yeri mevcuttur. Tekirdağ şehir merkezindeki belirli konumlardan binilebilen belediye otobüsleri 4, 6, 10, 12 numaralıdır. Şehrin belediyesine ulaşarak Tekirdağ otogarından şehir merkezine ulaşım için hangi belediye otobüsünün kullanılabileceğini danışabilirsiniz.

Yolcu Servisi 

Tekirdağ otogarından, Tekirdağ şehrine ulaşım sağlaya şehirler arası otobüs firmalarının kendine ait servis ile otogardan Tekirdağ şehir merkezine ulaşmak mümkündür. Otobüs firmalarının sağladığı servis hizmeti için servislerin kalkış ve varış saatlerini öğrenmek için tercih edilen otobüs firmasının otogarda bulunan yazıhanesine başvurabilirsiniz.

Minibüs

Tekirdağ Şehirlerarası Otobüs Terminali'ne (Tekirdağ Otogarı) giden minibüsler ile şehir içi ulaşım sağlanmaktadır. Tekirdağ şehir merkezindeki farklı bölgelerden otogara giden minibüsler bulunmaktadır. Ancak minibüslerin kalkış saatleri değişiklik gösterebilir. Tekirdağ otogarından şehir merkezine giden minibüs hatları numaralandırılmamıştır. Tekirdağ'da bulunduğunuzda en güncel bilgi için yerel halka veya minibüs duraklarındaki görevlilere danışmanız önerilir.

Taksi

Otogardan şehir merkezine taksiyle gitmek de bir seçenektir. Otogardan şehir merkezine ulaşmak için en çok tercih edilen seçeneklerden biridir. Tekirdağ otogarı ile Tekirdağ il merkezi arası mesafe yaklaşık olarak 2 km’dir. Tekirdağ otogarından binilen taksinin Tekirdağ il merkezine ulaşım ücreti 22 TL’dir. Otogar ile il merkezi arası taksi yolculuğu yaklaşık olarak 3 dakika sürmektedir. Taksinin açılış ücreti ise 15 TL’dir.

 

Heybilet Mobil uygulamasını şimdi indirin!

Heybilet mobil uygulaması ayrıcalıklarından hemen yararlanın ,  bol bol puan , mobile özel kampanyalar ve dahası ...

Sefer Bilgisi

240 KM 

Tekirdağ Seferli Otobüs Firmaları

Kredi kartı bilgileriniz 256Bit SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.

Copyright 2023 © Heybilet.com Tüm Hakları Saklıdır